Jubileuszowa Wielka Gala Zbigniewa Górnego!!!

0

Po wielkim sukcesie Jubileuszowej Gali Piosenki Biesiadnej – przyszła pora na oczekiwaną Jubileuszową Wielką Galę Zbigniewa Górnego!!!

Kolejna podróż w czasie do wydarzeń z przed 20 lat, muzyki znanej, przyjemnej oraz głośno wyśpiewywanej przy okazji wesel, imprez towarzyskich.

prawdzona w boju grupa artystów oraz orkiestra pod dyrekcją Zbigniewa Górnego wraca w kolejnym przebojowym programie.

“Człowiek-orkiestra”. Jak rzadko kiedy, określenie to idealnie pasuje do Zbigniewa Górnego. Ma głowę do komponowania znakomitej muzyki i sprawdzony zespół, który od lat świetnie realizuje jego pomysły. To broń, której Górny nie waha się użyć, kiedy trzeba stworzyć dobrą muzykę.

I korzysta z niej od lat, ku zadowoleniu publiczności, która niezmiennie i tłumnie oklaskuje przygotowywane przez niego wydarzenia. W 1995 roku “Gala Piosenki Biesiadnej” z dnia na dzień podbiła serca nie tylko widzów oglądających wykonanie na żywo, ale i większości Polaków, bo wydarzenie transmitowała telewizyjna “Dwójka”.

Jeśli widzieliście poprzednie koncerty, zwyczajnie nie może Was zabraknąć!
Jubileuszową Galę Zbigniewa Górnego poprowadzi Krzysztof Tyniec.

This slideshow requires JavaScript.

 

Poleć:

O Autorze:

Contributor

Materiał nadesłany do redakcji.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.