Poszukujemy zaginionego w Toronto mężczyzny

2

Otrzymaliśmy list od siostry zaginionego:

Dzień dobry
Piszę do państwa z prośbą o pomoc w sprawie zaginięcia mojego brata w Toronto. Brat zaginął ponad tydzień temu, podejmowane przez policję działania są niewystarczające, nikt go nie szuka poza jego przyjaciółmi w Toronto, ambasada również udziela szczątkowych informacji. Czuję się bezradna gdyż mieszkam w Polsce i nic nie mogę zrobić w tej sprawie. Proszę o udostępnienie ogłoszenia o zaginięciu w państwa mediach lub jakąkolwiek pomoc, bardzo się martwimy o brata, a tu w Polsce nie jesteśmy w stanie pomóc w jego poszukiwaniach. Z poważaniem

Magdalena Kaniowska

W swoim mailu pani Magdalena przytacza list napisany przez przyjaciół zaginionego brata:

MISSING! TORONTO AREA LAST SEEN TUESDAY

PLEASE SHARE!

Our dear friend, Grzegorz Kaniowski has been missing since TUESDAY. He has not been active on social media, the police have checked his banking and telephone history and everything is turning up to be a dead end.

Grzegorz (Gregory) frequents Church Street (Woodys etc) and was last seen/heard from leaving a movie with Emil and their friend on Monday evening and briefly seen on Tuesday by his roommate.

PLEASE SHARE! Especially if you or anyone you know have been or are often in the Church Street area bars/scene. Any leads as to where he might be or where he was last seen will help us locate him ASAP.

Please call 289-200-3254 if you have any leads, or contact the Toronto Police Department, a missing persons file has been opened – Toronto Police Service: 11 Division, Case # 17-1851523; in the interim, please do not hesitate to call me. Please share.

Lindsay

Komunikat Konsulatu RP w Toronto

Konsulat Generalny RP w Toronto uprzejmie prosi o pomoc w poszukiwaniach zaginionego obywatela polskiego, Grzegorza Kaniowskiego.

Mężczyzna był ostatni raz widziany w dniu 10 października 2017 r. około godziny 18:00 w Toronto, w rejonach ulic Bloor Street West oraz Dundas Street West. Ma 35 lat, ok. 175 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała i krótkie, brązowe włosy. W chwili zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie oraz miał pomarańczowy plecak. Według ustaleń policji najprawdopodobniej nadal przebywa na terenie miasta. Prosimy wszystkich posiadających jakiekolwiek informacje o zaginionym o pilny kontakt z Konsulatem Generalnym RP w Toronto (toronto.info@msz.gov.pl) lub Toronto Police Service: 11 Division, Case # 17-1851523 (telefon: 416 808 1100).

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

2 Comments

  1. Nalezy poprosic policje by namierzyli i podali osobie poszukujacej GDZIE REJESTROWAL, badz REJESTRUJE sie jego tel. jom.

  2. W życiu bym do Kanady nie poleciała tych hindusów chińczyków muzułmanów Ukraińców ruskich tam jest normalnie mieszanka molotowa w takiej mieszance BIAŁY człowiek bardzo wyróżnia sie w tłumie Toronto to nie Nowy York a po drugie sa dzielnice gdzie białemu lepiej nie wchodzić w Polsce najlepiej

    Co do tego chłopaka to jak na tyle lat co ma to jest bardzo nie odpowiedzialny kontakt sie z rodzina utrzymuje ma tel zarejestrowana kartę ma kartę kredytowa lub debet to po tych rzeczach łatwo znaleźć lub namierzyć chłopie odezwij sie nie rób dobie żartów w poszukiwaniu najlepsi sa Kanadyjczycy to znaczy rodowici a nimi sa INDIANIE bo reszta w tej Kanadzie to nic nie warta jedyny szacunek do kogo mam tam w tym lewicowym kraju to Indianie napewno zguba sie znajdzie pozdrawiam

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.