Izabela Trojanowska nie spoczywa na laurach

0

Rok po premierze płyty “Na skos” Izabela Trojanowska myśli już o kolejnym albumie. Ma być romantyczna i filmowa. Jeśli chodzi o wizerunek, artystka zdradza, że “pójdzie w perłową stronę”.

“W tej chwili myślę już nad nowym projektem, aczkolwiek promocja mojej ostatniej płyty nie jest jeszcze zakończona. Bardzo się cieszę, że piosenka »Skos« została zauważona i wyróżniona w premierach opolskich. To było dla mnie duże zaskoczenie. Ale ponieważ publiczności się podobało, to znaczy, że ta piosenka ma sens” – przyznaje w rozmowie z PAP Life Izabela Trojanowska. Jej przebój dostał się do finałowej trójki konkursu, wygrał utwór “Bez ciebie” Katarzyny Cerekwickiej.

Pewien niedosyt u piosenkarki wywołuje fakt, że jej nowych piosenek nie grają dwie mainstreamowe stacje radiowe, RMF FM i “Zetka”.

“Płyta, którą mam w planach, będzie trochę romantyczna i filmowa” – mówi lakonicznie Trojanowska. Nowy album wiąże się najczęściej z nowym wizerunkiem – tak było w przypadku ostatniego krążka Trojanowskiej. Czy i tym razem szykuje jakieś zmiany? “Myślę, że pójdę w perłową stronę, tyle mogę powiedzieć” – ucina piosenkarka.

Co pewne, to terminy najbliższych koncertów Trojanowskiej. 5 listopada wystąpi w Katowicach, 24 listopada w Sanoku i Rzeszowie, a dzień później w Toruniu.

Poleć:

O Autorze:

PAP

PAP to największa agencja informacyjna w Polsce. Zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu 250 dziennikarzy i 40 fotoreporterów przygotowuje serwisy informacyjne, z których korzystają media, instytucje, urzędy państwowe i przedsiębiorcy.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.