Dwa przegrane, jeden wygrany

0

Podczas kanadyjskiego zgrupowania podopieczni trenera Teda Nolana, reprezentacja Polski w hokeju na lodzie, stoczyli trzy mecze towarzyskie.

Polscy hokeiści przegrali towarzyski mecz z drużyną Stoney Creek Generals 2:5 (1:0, 1:3, 0:2). Gole dla biało-czerwonych zdobyli Damian Kapica i Mateusz Bryk.

Rywale Polaków na co dzień występują w lidze Allan Cup Hockey (ACH), w której grają zespoły z prowincji Ontario.

Podczas kanadyjskiego zgrupowania podopieczni trenera Nolana zmierzyli się też w niedzielę z drużyną University of New Brunswik Varsity Reds oraz w środę z zespołem złożonym z czołowych zawodników występujących w ligach uniwersyteckich New Brunswick Senior “A” All Stars.

Reprezentacja Polski przegrała towarzyski mecz z drużyną University of New Brunswik Varsity Reds 1:4 (0:2, 1:1, 0:1). Honorowego gola dla biało-czerwonych we Fredericton zdobył Krystian Dziubiński.

W piątek Polacy przegrali z Stoney Creek Generals 2:5. Gospodarze tego spotkania występują na co dzień w lidze Allan Cup Hockey (ACH), w której grają zespoły z prowincji Ontario. Na listę strzelców w ekipie gości wpisali się Damian Kapica i Mateusz Bryk.

Polacy wygrali jednak w Kanadzie towarzyski mecz z drużyną New Brunswick Senior “A” All Stars 6:3 (1:1, 2:0, 3:2). Trzy gole dla biało-czerwonych strzelił Filip Komorski. Pozostałe bramki zdobyli Radosław Sawicki, Krystian Dziubiński i Michael Cichy. Zespół rywali złożony był z zawodników występujących w ligach uniwersyteckich.

To był ostatni mecz Polaków podczas zgrupowania w Kanadzie.

This slideshow requires JavaScript.

Poleć:

O Autorze:

PAP

PAP to największa agencja informacyjna w Polsce. Zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu 250 dziennikarzy i 40 fotoreporterów przygotowuje serwisy informacyjne, z których korzystają media, instytucje, urzędy państwowe i przedsiębiorcy.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.