Już się zaczyna WOŚP w Kanadzie!!!!

1

Już dzisiaj, w piątek, mimo okropnej pogody, wolontariusze sztabu Toronto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) ruszają z puszkami do zbiórki. Wspomagajmy ich, dawajmy datki, abyśmy i my, w Kanadzie, mieli swój udział w pięknej akcji, którą żyje cała Polska. Będą zbierali pieniądze we wszystkich miejscach, które odwiedza Polonia.

Tak przygotowywał się sztab – organizatorzy i wolontariusze we Fregacie w sobotę 6 stycznia: 

This slideshow requires JavaScript.

W niedzielę 14 stycznia na całym świecie, także w Kanadzie, odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po zbiórce pieniędzy do zaplombowanych puszek to czas na świętowanie i spotkanie z ludźmi, dla których ważna jest pomoc drugiemu człowiekowi. I czas na dołożenie kolejnych pieniędzy do puszek i na aukcji.

W niedzielę 14 stycznia od godziny 14.00 spotykamy się we Fregacie w Mississaudze na koncercie, na którym wszyscy artyści wystąpią gratis. 

W CZASIE KONCERTU BĘDĄ ATRAKCJE I ZABAWY DLA DZIECI, które poprowadzi Marla Bulzacka – zapraszamy z maluchami!

Będzie także AUKCJA (silent auction) – PRZEDMIOTY NA AUKCJĘ można nadal zgłaszać mailem: mbonikowska@gazetagazeta.com albo przynieśc do Fregaty w godz. 12.00-13.00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!!!

Przeczytaj szczegóły – tam dalsze linki

WOŚP nie dał się w Kanadzie

WOŚP w Ottawie 

WOŚP w “Gazecie”

Brawo Ania Bocheńska, twórczyni WOŚP w Kanadzie! Jej wirtualna puszka nazbierała ponad 115% założonej kwoty!

Jak co roku zapraszam moich znajomych na całym świecie do udziału w wielkim graniu. Jeśli nie macie możliwości wrzucenia “grosika” do puszki wolontraiu- sza WOŚP możecie zrobić to w

cyberprzestrzeni… niech WIELKIE GRANIE BĘDZIE TEŻ WASZYM UDZIAŁEM. Posyłajcie tę puszkę w najdalsze zakątki świata gdziekolwiek biją serca Polaków:

www.siepomaga.pl/WOSP-polonia2018

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

1 Comment

  1. Gramy do końca świata, mimo mrozu, mimo wirusów dziesiątkujących wolontariuszy , stoimy, zbieramy, gramy. Fajnie, że są ludzie, którzy chcą się podzielić groszem i sercem.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.