WOŚP w Mississaudze – wielki finał

2

Wczorajszy nasz kanadyjski (jeden z kilku w Kanadzie obok Windsor, Edmonton, Vancouver, Ottawy) Finał WOŚP – koncert w Restauracji FREGATA w Mississaudze zgromadził mnóstwo ludzi, znakomitych artystów (FENOMENALNYCH!!!), dużo darczyńców. Była cicha aukcja, puszki pękały od pieniędzy, wolontariusze najpierw musieli odtajeć od kwestowania przez trzy dni na mrozie, a potem liczyli, liczyli komisyjnie…. Dzięki za organizaję sztabowi i jej szefowej Beacie Skibińskiej i WSZYSTKIM cudowym wolontariuszom. Dzieciaki miały zabawy z Marylą Bulzacką i bawiły się świetnie.  Było tłoczno, kolorowo, wesoło i optymistycznie. To było piękne zakończenie zbiórki na WOŚP. A na koniec wspólny taniec, do którego miałam przyjemność prowadząc ten koncert zaprosić wszystkich abyśmy poczuli, że WE MADE IT BIG TIME!!!! Jako organizator koncertu dziękuję wszystkim za udział i pomoc. 

Relacja szczegółowa wkrótce i podziękowania (szczegółowe) też. 

O WOŚP w “Gazecie”

Finał 2018 w Polsce

Pierwsze fotki:

Wojtek Gawenda

Polky Village Band

Studio Merlot i Łukasz Wolski

Dynamiczny gości z Polski – zespół Ukrainian Folk

Już finał Finału – Małgorzata P. Bonikowska (MC) z grupą Ukrainian Folk

Pamiątkowe zdjątko zbiorowe

Liczenie, liczenie…

Mlode pokolenie

Kaja Cyganik z zespołu Studio Merlot z synkiem Mieszkiem – najmłodsze pokolenie

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

2 Comments

  1. Anna Niewiadomska on

    Wielkie dzieki za organizacje imprezy we Fregacie. Co prawda przedstawienia wlasciwie nie widzielismy bo caly czas liczylismy na zapleczu pieniadze ale nastroj byl bardzo mily.

    Hania i Michal (liczykrupy ze zdjecia)

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.