Ojczyzna dojna A.D. 2017

7

Ministrowie Prawa i Sprawiedliwości kiedyś ostro krytykowali Platformę Obywatelską za przyznawanie sobie dodatkowych pieniędzy, a dziś sami z takich “dodatków” korzystają. A nawet korzystają bardziej, niż ich poprzednicy, licząc w kwotach brutto, a nie netto. 

Ile milionów nagród za 2017 rok?

Tu reportaż na ten temat

Nagrody – tylko niektóre, w tym dla zasłużonych ministrow takich jak min. Waszczykowski czy Szyszko:

This slideshow requires JavaScript.

 

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

7 Comments

 1. Jerzy Harczuk on

  Co pan wymyśla? Jakie “mordowali”? Takich oskarżeń nie wolno formułować bez dowodów. A wszyscy: cokowliek poprzednia ekipa robiła to nie powód, aby ta robiła tak samo, skoro tak krytykowala poprzedników. Za co takie gigantyczne “nagrody” dla takiego Szyszko czy Macierewicza, których się pozdbyli, bo wmieszli Polskę w niezłe bagno. Policzcie sobie ile takie nagrody kosztuja – ten film to dbrze pokazuje. Mało było afer w tej ekipie? To co było powinno być rozliczane, ale to nie argument żeby samemu robić rzeczy skandaliczne.

 2. Ale nie muszą kraść jak ich poprzednicy. Wszystko co robią to zgodnie z prawem i otwarcie dlatego możęcie o tym pisać

 3. Tak czy inaczej uwazam ze; SKANDALEM JEST JESLI MINISTER W POLSCE ZARABIA MNIEJ OD MOJEGO PRACOWNIK FIZYCZNEGO W BELGII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  UWAZAM ZE: MINIMALNY ZAROBEK MINISTRA POWINIEN BYC ZNACZNIE WYZSZY OD ZAROBKU EUROPARLAMENTARZYSTY !!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Szkoda, że dokonuje się takich jątrzących manipulacji nie wspominając, że tamten rząd tolerował korupcję, rozkradanie majątku narodowego i inne przekręty.
  Obecny rząd doprowadził do odzyskania setek miliardów złotych, daje 500+ na dzieci i zablokował odbieranie dzieci „z biedy”. Są podwyżki minimalnych pensji, stawek godzinowych, emerytur itd. – wystarcza jeszcze na wielkie inwestycje gospodarcze itp.
  Andrzej Z.

  • Henryk Sikora on

   A może kilka faktów Pan wskaże ja rzekomą tolerowaną korupcję, rozkradanie majątku i innych przekrętów, poprzedniego rządu?

 5. Marek Maciolowski on

  Nagrody lub premie to bardzo cywilizowany
  obyczaj.
  Poprzednicy PiS mordowali i kradli.
  Na ile redakcja szacuje kradziez PO np. w samej warszawskiej aferze re- prywatyzacyjnej?

  • Włodek J. on

   No to jak ob. Marek Maciolowski ma odrobinę przyzwoitości – o honorze nie wspominając – to powinien nam wyliczyć tych co “mordowali i kradli”.
   A w warszawskiej aferze prywatyzacyjnej rączęta maczał ob. Kochalski funkcjonariusz z PiSu pomagier LECHA KACZYŃSKIEGO co był prezydentem Warszawy.
   To kto kradł to mienie? PiS? Kaczyńscy via spółka Srebrna czy …. poprzednicy.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.