Potrójne morderstwo w Ajax

0

Policja zidentyfikowała ofiary potrójnego zabójstwa, a także jego sprawcę. Jest to 39-letnia Krassimira Pejcinovski, a także jej 15-letni syn Roy Pejcinovski,, którzy zostali znalezieni nieżywi w swoim domu w Ajax po południu w środę. 13-letnia Venallia Pejcinovski doznała poważnych obrażeń ciała i zmarła w szpitalu. Policja oskarżyła 29-letniego Cory’ego Fenna z Ajax o dokonanie potrójnego morderstwa.

Z ustaleń wynika, że Fenn był w związku z Krassimirą Pejcinovski ale nie mieszkał z całą rodziną.

Trzecie dziecko, córka, nie była w tym czasie w domu.

Fenn został aresztowany bez większych problemów w swoim domu i pojawił się w czwartek w sądzie mając na twarzy siniaki i zadrapania.

Już poprzednio był skazany za napaść na policjanta w 2009 roku, a także czyny chuligańskie w 2011 i otrzymał wyrok w zawieszeniu. Były także inne zarzuty gróźb i przekupstwa ale zostały one wycofane.

Nie podano dokładnych informacji w jaki sposób doszło do śmierci trzech osób. Autopsje mają być przeprowadzone w piątek.

Roy był bardzo znanym i lubianym bramkarzem w drużynie hokejowej juniorów wiadomość o jego śmierci wywołała ogromy szok wśród zarówno kolegów jak opiekunów i trenerów.

Policja została wezwana do domu gdzie doszło do tragedii, krótko przed południem w środę przez kobietę, która przyszła sprawdzić co się dzieje u jej koleżanki. Powiedziała, że otworzył drzwi mężczyzna i nie chciał jej wpuścić, a następnie wyszedł z domu, wsiadł do czarnego pickupa, który później został znaleziony porzucony.

Dokonano bardzo dokładnego przeszukania domu aby zabezpieczyć wszystkie ślady.

Kolejne pojawienie się Fenna w sądzie ma mieć miejsce 29 marca przy pomocy połączenia video.

Poleć:

O Autorze:

Anna Głowacka

Interesuje się polityką polską i kanadyjską. Z wyształcenia pedagog, pracuje jako pracownik socjalny.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.