Nowa strona dla miłośników aut

0

W Fallsview Casino and Resort, gdzie odbywał się Automotive Conference and Exposition, wystawa samochodowa, przedstawiono nową stronę internetową AutoLife.ca innowacyjną stronę, która służyć ma wszystkim kanadyjskim miłośnikom motoryzacji, lecz nie punktu widzenia klientów kupujących samochody lecz bardziej o charakterze “lifestylowym” z punktu widzenia stylu życia i fascynacji motoryzacją.

AutoLife.ca daje konsumentom dostęp do miejsc gdzie można znaleźć dane na temat tego jak korzystać z samochodów, jak zmienić swoje życie poprzez odbywanie ciekawych wycieczek samochodowych, skierowane do miłośników samochodów i motoryzacji. Jak podają projektanci strony internetowej, informacje te są wysoko personalizowane, można znaleźć sobie grupę ludzi i część strony internetowej, która dostosowana będzie do zainteresowania konkretnej osoby.

Jednocześnie AutoLife.ca korzysta z emocjonalnego powiązania Kanadyjczyków z samochodami od ludzi, którzy kupują po raz pierwszy, do entuzjastów, osób, które wypożyczają samochody, a także osób poszukujących informacji o tym co kupić, jakie firmy oferują najlepsze ubezpieczenia i gdzie w Kanadzie można najlepiej odbyć wycieczki samochodowe.

Poleć:

O Autorze:

Socjolog, dziennikarz-amator. Zainteresowania: muzyka, literatura, film, podróże.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.