Patrick Brown wyda książkę z “całą prawdą”

0

Były lider ontaryjskiej Partii Konserwatywnej zapowiedział wydanie książki, w której opisuje wszystkie skandale w jego partii i jego sytuację, którą nazwał “politycznym zamachem”.

Patrick Brown powiedział, że jego książka pt. Take Down będzie pokazywała dokładnie trzy lata jego przywództwa w partii i ujawni w jaki sposób doszło do zmuszenia go do natychmiastowej rezygnacji w styczniu tego roku.

Dwie kobiety zgłosiły oskarżenia o niewłaściwe zachowanie o charakterze seksualnym przeciwko Brownowi, który przez cały czas zdecydowanie zaprzecza ich twierdzeniom. Jedna z nich od tego czasu zmieniła zeznania co do samego czasu, kiedy doszło do tych sytuacji, jednakże nie zmieniła swojego głównego oskarżenia.

W wyniku oskarżeń Brown był zmuszony do rezygnacji i rozpoczął się wyścig czworga kandydatów o przywództwo, który wygrał obecny lider Doug Ford. Brown zapowiedział, że jego książka, która będzie wydana przez Optimum Publishing International i ma pojawić się w księgarniach 1 listopada, opowie, jak sam stwierdził, historię zdrady, szantaży i polityki pozakulisowej, w którą zaangażowane są największe nazwiska w polityce kanadyjskiej.

Brown, jak mówi, miał nadzieję zostać premierem największej prowincji Kanady przed osiągnięciem czterdziestego roku życia, a zamiast tego 24 stycznia został na niego przypuszczony atak i dokonany zamach.

Po opublikowaniu książki Brown ma udać się na tournee promocyjne.

Po jego rezygnacji, kiedy ogłoszono wyścig o stanowisko przywódcy partii Brown oficjalnie wkroczył do niego, aby odzyskać stanowisko lidera, twierdząc, że jego imię zostało oczyszczone poprzez szereg wywiadów w prasie i postów w mediach społecznościowych, które wyraźnie zadawały kłam twierdzeniom oskarżycielek, ale pięć dni po zgłoszeniu się do wyścigu wycofał się, twierdząc, że jest to zbyt obciążające i stresujące dla jego przyjaciół i rodziny.

Został on później usunięty z klubu parlamentarnego konserwatystów oraz oskarżony przez członków partii o szereg finansowych nieregularności i innych czynów sprzecznych z prawem. Komisarz ds. etyki Ontario rozpoczął badanie tych zarzutów. Brown złożył pozew przeciwko redakcji CTV News, która była pierwszą ujawniającą oskarżenia przeciwko niemu złożone przez owe dwie kobiety.

Poleć:

O Autorze:

Socjolog, dziennikarz-amator. Zainteresowania: muzyka, literatura, film, podróże.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.