Promocyjne obniżki Bella i Rogersa

0

Dwie firmy, które są największymi providerami usług internetowych w Kanadzie zaoferowały 45-procentowe zniżki w rejonie Toronto na swoje najdroższe pakiety.

Bell Canada oferuje domowy pakiet internetowy tzw. gigabit per second z nielimitowanymi danymi za 79,95 dol. w niektórych częściach Toronto przedtem kosztowało to 149,95 dol. Oferta aktualna jest do końca lipca.

Rogers ma dwunastomiesięczną promocyjną cenę za podobny pakiet, który kosztował 152,99 dol., a obecnie kosztować ma 79,99 dol.

Analitycy rynku twierdzą, że takie lokalne i krótkoterminowe obniżki cen są sposobem na zdobywanie większej liczby klientów w walce między pięcioma największymi kanadyjskimi providerami Internetu, a więc firmami Bell, Rogers, Videotron, Telus i Shaw.

Kanadyjczycy niezbyt szybko zaczęli się interesować nową bardzo szybką formą Internetu, może z tego powodu, że jest on dostępnytylkowniektórychmiejscach więc tego typu promocje mają pokazać ludziom, że te usługi będą uważane za absolutnie niezbędne w przyszłości.

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.