Ronaldo pozbywa się majątku w Hiszpanii

0

Cristiano Ronaldo, który w poniedziałek został oficjalnie zaprezentowany, jako piłkarz Juventusu Turyn, pozbywa się swoich dóbr w Hiszpanii. Majątek Portugalczyka niemal w całości został już wystawiony na sprzedaż.

Według źródeł zbliżonych do rodziny portugalskiego piłkarza, Cristiano Ronaldo wydał już stosowne dyspozycje, co do sprzedaży swoich nieruchomości na terenie Hiszpanii.

Szacuje się, że łączny majątek Ronaldo w Hiszpanii opiewa na kwotę 22 mln euro. Zalicza się do niego m.in. luksusowa willa w madryckiej dzielnicy La Finca, a także rozmaite modele samochodów, których łączna wartość wynosi 13 mln euro.

Część z luksusowych 22 pojazdów, jakie posiadał w Madrycie Ronaldo zostanie sprzedana, a pozostałe piłkarz będzie garażował w Portugalii oraz we Włoszech. Do Italii CR7 ma zabrać maksymalnie cztery auta.

Niektórzy komentatorzy sportowi za odejście Ronaldo winią prezesa “Królewskich” Florentino Pereza, że nie powstrzymał on Portugalczyka przed odejściem z madryckiego Realu.

We wtorek pojawiły się też głosy wśród czołowych działaczy piłkarskich z Hiszpanii, że głównym powodem transferu Cristiano Ronaldo do Turynu były problemy portugalskiego piłkarza z hiszpańskim fiskusem. CR7 w czerwcu porozumiał się z hiszpańską skarbówką, co do spłaty długu.

Poleć:

O Autorze:

PAP

PAP to największa agencja informacyjna w Polsce. Zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu 250 dziennikarzy i 40 fotoreporterów przygotowuje serwisy informacyjne, z których korzystają media, instytucje, urzędy państwowe i przedsiębiorcy.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.