Święto światła

0
8 sierpnia na Agricultural Fairgrounds w ontaryjskim miasteczku Dunnville odbył się coroczny festiwal świateł – The Lights Fest. 
 
Tej chłodnej sierpniowej nocy tysiące ludzi z całego Ontario zgromadziło się nad jeziorem Erie by wziąć udział w magicznym spektaklu, którego celem jest celebracja życia, nadziei i marzeń.
 
Zachodowi słońca towarzyszyła muzyka, śpiew i taniec, co potęgowało atmosferę przyjaźni, jedności i wspólnoty. Każdy z uczestników przy wejściu otrzymał lampion, który należało udekorować wysyłanymi w niebo prośbami. Po zachodzie słońca, gdy wiatr ucichł, a niebo stało się aksamitnie czarne, uczestnicy odpalii swoje lampiony od stojących obok pochodni by na dany znak, i za zgodą straży pożarnej, która była obecna podczas całej imprezy, rozświetlić płonącymi lampionami niebo.
 
Niewątpliwie jest to jedno z tych wydarzeń, których się szybko, a może nawet nigdy nie zapomina.
 

This slideshow requires JavaScript.

Poleć:

O Autorze:

Dr. Ewa J. Antczak

Dr. Ewa J. Antczak jest licencjonowanym psychologiem zarejestrowanym w College of Psychologists of Ontario. Jest założycielką Centrum Pomocy Psychologicznej oferującego psychoterapię, badania psychologiczne, konsultacje i warsztaty psychologiczne. Od ponad 10 lat współpracuje z agencjami rządowymi i uczestniczy w kreowaniu i implementacji programów nastawionych na pomoc dzieciom i młodzieży z zaburzeniami uwagi, pamięci, zachowania oraz problemami w uczeniu się. Jest też członkiem Ontario Psychological Association, gdzie współtworzy programy mające na celu usprawnianie systemu edukacyjnego. Dr Antczak jest współpracownikiem ośrodków akademickich oraz autorką licznych publikacji z zakresu zmiany postaw. Swoje osiągnięcia zawodowe prezentowała podczas konferencji naukowych zorganizowanych przez krajowe i międzynarodowe stowarzyszenia psychologiczne. W swojej praktyce zawodowej dr Antczak prowadzi sesje treningowe dla rodziców, nauczycieli, dyrektorów szkół i specjalistów innych dziedzin, a także jest konsultantem i promotorem doktorantów studiów psychologicznych. www.helpyourchild.ca bezpośredni kontakt z dr Antczak: act@helpyourchild.ca (647) 515-4357

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.