Przeszywający ból, w kolanach, biodrach, plecach…

0

Ruchy, których nie można już wykonywać…
Czy to nieuchronne objawy starzenia się?
NIE!

Oto niezwykła historia Erika Hansena… Poznaj tę niesamowitą historię człowieka unieruchomionego przez chorobę zwyrodnieniową… człowieka, który ją pokonał i zmienił życie tysięcy innych osób.

Jest rok 1980. Duński rolnik, 60-letni Erik Hansen, cierpi z powodu straszliwego bólu barku. Kości w jego stawie barkowym trą bezpośrednio jedna o drugą. Ma chorobę zwyrodnieniową stawów.

Środki przeciwbólowe przepisane przez lekarza nie działają. Jak miliony innych ludzi musi “jakoś z tym żyć”.

Zwykły prezent oferowany przez przyjaciela zmieni jego życie…
To słoik marynowanych owoców rosnącej dziko rośliny. Owoców pospolitego kwitnącego krzewu, których jest wiele w pobliżu jego gospodarstwa. Erik Hansen próbuje go, docenia smak i zaczyna jeść prawie codziennie.

Wkrótce okropne uczucie, że w jego barku tkwi gwóźdź, nieco słabnie. Znów jest w stanie poruszyć ręką, nie krzywiąc się z bólu. Kilka tygodni później ból i sztywność jego ramienia niemal zniknęły. Słoik przetworów jest pusty.

Co to za niezwykła konfitura?! Dźwiganie słomy, posługiwanie się narzędziami rolniczymi… praca fizyczna jest ważna w gospodarstwie rolnym. Wszystkie te bolesne zadania stały się znów łatwe.

Erik Hansen bierze małą łódź i udaje się na niedaleką wyspę. Wie, że kwiaty, które go uzdrowiły, rosną tam tysiącami.

Zamiast jednak robić z nich dżem, suszy zebrane kwiaty i owoce, miażdży je na proszek i zaczyna go jeść, po trochu, każdego dnia. Ku jego zaskoczeniu, proszek okazuje się jeszcze skuteczniejszy w łagodzeniu bólu.

Postanawia udostępnić swoje “lekarstwo” przyjaciołom, którzy również cierpią z powodu choroby zwyrodnieniowej stawów. Po kilku tygodniach przyjaciele przychodzą mu podziękować: ich stawy są mniej opuchnięte. Kłujące bóle powoli ustępują. Znajomi Erika Hansena również odkryli… środek, który może złagodzić ich ból stawów! Stopniowo wieś po wsi, miasto po mieście, w Danii szerzy się informacja, że istnieje całkowicie naturalny lek, który bardzo skutecznie łagodzi bolesne objawy choroby zwyrodnieniowej stawów!

Rozpoczyna się prawdziwy biznes! Erik Hansen odbiera dziesiątki, a potem setki listów. Coraz więcej osób pojawia się pod jego drzwiami, aby dokładnie poznać receptę na jego “lekarstwo przeciw zwyrodnieniu stawów”. W końcu Erik Hansen postanawia założyć własną małą firmę produkcyjną! I tak rozpoczyna się wspaniała historia “fabryki Hansena”!

Pod naciskiem pacjentów szpitale i uniwersytety w Danii proszą reumatologów i naukowców, aby przebadali właściwości rośliny Erika Hansena. W końcu udaje się przeprowadzić test kliniczny.

W szpitalu w Kopenhadze 94 osoby z chorobą zwyrodnieniową stawów biodrowych i kolan zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsza grupa przyjmuje placebo, a druga proszek z “rośliny Hansena”. Wyniki przedstawiono w Scandinavian Journal of Rheumatology.

Te wyniki są niesamowite! 80% pacjentów, którzy przyjmowali “roślinę Hansena”, było w stanie zmniejszyć o połowę stosowanie środków przeciwbólowych już po 3 tygodniach leczenia. Wyobraź sobie siebie…

Od lat cierpisz z powodu narastającego bólu stawów… Zaczynasz uważać swoje ciało za narzędzie tortur… I nagle, Twój ból zmniejsza się o połowę!

Wyobraź sobie, że możesz… przespać całą noc bez budzenia się z bólu przy każdym ruchu… wchodzić po schodach, nie zatrzymując się w połowie, by dać odpocząć bolącym kolanom…

I to nie wszystko! Lekarstwo Erika Hansena nie tylko o połowę zmniejszyło ból u badanych pacjentów, ale… zwiększyło ich mobilność o 40%! Ponownie, po zaledwie 3 tygodniach leczenia.

47 pacjentów leczonych tą rośliną było w stanie wykonać bez zastanawiania się (to znaczy bez bólu!) proste rzeczy w życiu codziennym: otworzyć butelkę wina… zasznurować buty… zawiązać krawat… Ci, którzy mieli szczęście być dziadkami, znowu mogli bawić się z wnukami na podłodze… Ogrodnicy sadzili, siali i przycinali krzewy w swoich ogrodach przez wiele godzin… Golfiści mogli wrócić do swojego ulubionego sportu bez obawy o druzgocący wpływ na ich kręgosłup…

Tak wiele z tych aktywności zaledwie kilka miesięcy wcześniej było dla tych 47 pacjentów nieosiągalnych!

Bardziej skuteczny niż glukozamina
Lekarz, który koordynował badanie kliniczne, podsumował je tak: Te wyniki są lepsze, niż się spodziewaliśmy; perspektywy są niezwykle obiecujące. Do dzisiaj ponad 30 badań naukowych potwierdziło te pierwsze wyniki.

Na przykład zespół z kopenhaskiego szpitala Frederiksberg porównał działanie glukozaminy z działaniem rośliny Erika Hansena na ból związany ze zwyrodnieniem stawów. Wyniki przedstawione Światowemu Kongresowi OA oszołomiły publiczność złożoną z reumatologów, chirurgów ortopedów i lekarzy ogólnych…

Pokazały one, że lek Erika Hansena jest o prawie 40% skuteczniejszy niż glukozamina… i aż o 200% skuteczniejszy niż paracetamol w łagodzeniu bólu stawów.

Kiedy The Telegraph, jedna z najbardziej szanowanych gazet w Wielkiej Brytanii, ujawnił publicznie wyniki tego badania, stwierdził: lekarstwo Hansen jest po prostu “bardziej skuteczne niż leki przeciwbólowe na chorobę zwyrodnieniową stawów” [2 ].

Jak zmieniło się życie Laurenta, lat 60
60-letni Laurent zaczął cierpieć na bóle stawów 10 miesięcy po rozpoczęciu biegania. Dla tego ojca 5-letniej dziewczynki sport wydawał się dobrym sposobem na utrzymanie formy. Ale jego stawy nie wytrzymały tego nagłego i intensywnego powrotu do aktywności fizycznej. Bóle stały się tak silne, że ledwie mógł chodzić. “Za wszelką cenę chciałem uniknąć operacji i sztucznego stawu biodrowego lub kolanowego, a coraz więcej lekarzy zaczynało mówić o tym rozwiązaniu, które wydawało mi się ekstremalne i przerażające!”

Po przeczytaniu artykułu o “roślinie Hansena” rozpoczyna terapię alternatywną: po 3 miesiącach ta cudowna roślina go uzdrawia. Bóle znikają! Nigdy więcej przeszywającego bólu w kolanach ani biodrach! “To zmieniło moje życie, to było niesamowite” – mówi.

Mogę wysłać Ci informacje o tej roślinie teraz
Prawdopodobnie chciałbyś niecierpliwie dowiedzieć się więcej o roślinie Erika Hansena, aby móc ją zastosować na męczące Cię bóle… nawet dzisiaj!

Mam dwie dobre wiadomości: Pierwsze dobre wieści: mogę wysłać ci te informacje już za chwilę.

Druga dobra wiadomość: mogę przedstawić Ci inne sprawdzone naturalne rozwiązania na choroby stawów. Przeanalizowaliśmy dziesiątki wyników badań różnych preparatów i substancji i wybraliśmy dla Ciebie te najbardziej skuteczne. Zebraliśmy te najskuteczniejsze rozwiązania w kilku e-bookach, który są napisane w sposób bardzo przystępny i praktyczny.

Zbiór tych e-booków nosi tytuł ,Naturalne leczenie chorób stawów. Uwolnij się od bólu i odzyskaj sprawność. Za Twoją zgodą wyślę Ci je niezwłocznie. Dodam do nich – w prezencie dla Ciebie – unikalny raport na temat odkrycia Erika Hansena, zatytułowany

Tajemnicza roślina lecząca stawy. W 100% naturalne rozwiązania, które znajdziesz w przygotowanych przez nas dla Ciebie ebookach, dadzą następujący efekt:

Powstrzymasz proces zapalny w stawach
Szybkie wdrożenie tych sposobów leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów rzeczywiście gasi pożar szalejący w zajętych procesem zapalnym stawach. Oto moje pierwsze wskazówki:

Aktywność fizyczna
Zapewne już wiesz, że siedzący tryb życia nie zmniejsza Twoich problemów, tylko je pogarsza! Musisz zmusić się do ruchu, aby umożliwić prawidłowy przepływ mazi stawowej i odżywić chrząstkę stawów.

Ale bądź ostrożny: nie wszystkie rodzaje aktywności fizycznej są równie wskazane! Musisz wybrać takie, które są zalecane w przypadku do Twojej choroby. Opisaliśmy je w zbiorze, Naturalne leczenie chorób stawów. Uwolnij się od bólu i odzyskaj sprawność.

Nadwaga
Zaledwie 5 kg nadwagi zwiększa ryzyko zwyrodnienia stawu biodrowego lub kolan aż o 40%. I na odwrót, utrata 10% wagi zmniejsza ryzyko choroby zwyrodnieniowej stawów i spowalnia postęp choroby. Jeśli masz nadwagę, oto ważna wskazówka do natychmiastowego zastosowania: zmniejsz spożycie produktów bogatych w skrobię oraz słodyczy.

Odżywianie w chorobach stawów
Dowody naukowe potwierdzają ogromną rolę odżywiania w powstawaniu i leczeniu stanów zapalnych. W ebookach,Naturalne leczenie chorób stawów. Uwolnij się od bólu i odzyskaj sprawność poznasz:

• Najpotężniejsze środki przeciwzapalne. Szukaliśmy ich w rybach, nasionach, suszonych owocach, olejach roślinnych i dobrych tłuszczach.

• Warzywa często niedoceniane w naszej diecie, a jednocześnie niezwykle bogate w sulforafan, substancję, która hamuje niszczenie chrząstki.

• Przyprawy o silnym działaniu na stany zapalne kości i stawów. Szczególnie polecamy dodać do swoich dań łyżeczkę mieszaniny dwóch pysznych przypraw.

Jeśli masz wątpliwości co do skuteczności tych naturalnych środków przeciwzapalnych, pozwól, że powiem Ci o zagrożeniach związanych z chemicznymi lekami przeciwzapalnymi. To jest druga ważna informacja, którą chcę Ci w tym mailu przekazać: nie wpadnij w pułapkę przyjmowania leków przeciwbólowych!

W sytuacji tak silnego bólu, jaki odczuwasz, pierwszym odruchem lekarzy jest przepisywanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), takich jak aspiryna, ibuprofen lub diklofenak.

Na pierwszy rzut oka mają rację: leki przeciwzapalne łagodzą ból. Jednak ich działanie osłabia się z upływem czasu, natomiast powodują poważne skutki uboczne, takie jak krwawienie z przewodu pokarmowego czy nieszczelność jelit, co znowu nasila stan zapalny w organizmie. To nie wszystko. Dwa bardzo poważne badania dowiodły, że syntetyczne leki przeciwzapalne mogą przyspieszyć niszczenie chrząstki.

Pierwsze badanie wykazało, że u 47% osób przyjmujących niesteroidowe leki przeciwzapalne na chorobę zwyrodnieniową kolana ich problemy zdrowotne nasiliły się, w porównaniu do tylko 22% w grupie otrzymującej placebo [3].

W drugim badaniu z udziałem 635 osób cierpiących na artrozę stawów kolanowych i przyjmujących diklofenak, okazało się, że w grupie osób zażywających ten lek ryzyko rozwoju choroby zwyrodnieniowej stawu biodrowego podwoiło się, a artrozy drugiego kolana potroiło się w porównaniu z grupą przyjmującą placebo [4].

Na czym polega ten fenomen? Naukowcy wyjaśniają, że NLPZ w sposób przewrotny hamują działanie enzymów niezbędnych do regeneracji chrząstki. Podsumowując, gdy przyjmujesz leki przeciwbólowe, pozornie poczujesz się lepiej, bo będzie Cię mniej boleć, ale faktycznie stan Twojego stawu będzie ogro-mnie się pogarszać. Ale to jeszcze i tak nie jest najgorszy efekt leków przeciwzapalnych…

Leki przeciwbólowe aż dwukrotnie zwiększają ryzyko zawału serca! Vioxx to najbardziej znany i najbardziej dramatyczny przypadek leków przeciwzapalnych, choć w Polsce o tym prawie nikt nie wie, mimo że był tu stosowany. Miliony francuskich pacjentów przyjmowały ten nowoczesny lek, aby złagodzić ból stawów.

Wprowadzony na rynek w 1999 r., Vioxx został później wycofany ze sprzedaży przez jego producenta, Merck Lab, po ogłoszeniu przez administrację USA badań, które dowiodły, że był on odpowiedzialny za prawie 30 000 zgonów i 160 000 przypadków chorób serca – i to w ciągu mniej niż 5 lat! Badanie 2600 pacjentów przyjmujących Vioxx vs. placebo musiało zostać przerwane, ponieważ liczba zawałów mięśnia sercowego w grupie leczonej Vioxxem podwoiła się! Firmy farmaceutyczne dla zysków poświęcają zasady ostrożności (są na to liczne dowody: Distilbene, Dépakine i wiele innych).

A jeśli to dzieje się ze szkodą dla Twojego zdrowia, Twoja strata… Ten zestaw e-booków to światełko w tunelu dla milionów Polaków cierpiących z powodu chorób stawów. Zbiór e-booków, Naturalne leczenie chorób stawów. Uwolnij się od bólu i odzyskaj sprawność,przedstawi Ci wiele sprawdzonych, naturalnych i bezpiecznych rozwiązań na stany zapalne stawów. W szczególności:

• Królowa roślin przeciwzapalnych pochodząca z pustyni Kalahari w Afryce. Jej właściwości lecznicze były wykorzystywane od dawna, stosowano ją w leczeniu problemów trawiennych, reumatyzmu, artretyzmu i w celu obniżania gorączki.

• Ten naturalny środek zawiera substancję czynną, która zmniejsza poziom cytokin odpowiedzialnych za stany zapalne. Dowiesz się o nim dużo więcej z ebooków z cyklu, Naturalne leczenie chorób stawów. Uwolnij się od bólu i odzyskaj sprawność.

• Bardzo powszechnie występująca w Polsce dziko rosnąca roślina, której zwykle unikamy, pozwala zmniejszyć dawki przyjmowanych leków przeciwbólowych w przypadku chorób stawów (opisujemy ją na stronie 16 w ebooku Naturalne metody leczenia bólu oraz stanów zapalnych stawów, który jest częścią cyklu Naturalne leczenie chorób stawów. Uwolnij się od bólu i odzyskaj sprawność).

• Starożytne chińskie zioła w przypadku bólu związanego z reumatoidalnym zapaleniem stawów są bardziej skuteczne niż zawierające toksyczny metotreksat najpopularniejsze leki przeciwko tej chorobie.

• Znane niemieckie krople z wyciągami z roślin, wielokrotnie przebadane naukowo, które w przypadku chorób stawów są równie skuteczne jak leki przeciwbólowe, a nie mają ich skutków ubocznych.

• Suplementy diety, które odbudowują chrząstkę w chorych stawach. Uwaga, trzeba wiedzieć, jak je wybierać, bo ich jakość nie zawsze jest jednakowa. Trzeba też łączyć je z odpowiednimi produktami, aby były przyswajalne. O tym wszystkim dowiesz się z cyklu ebooków Naturalne leczenie chorób stawów. Uwolnij się od bólu i odzyskaj sprawność.

• Jeśli masz w kuchni ten olej (od wielu lat tradycyjnie stosowany w polskiej kuchni), to go od razu wyrzuć! Z ebooka Dieta w przypadkach chorób zapalnych stawów – z serii Naturalne leczenie chorób stawów. Uwolnij się od bólu i odzyskaj sprawność – dowiesz się, jaki rodzaj tłuszczu należy stosować w zależności od tego, czy gotujesz, smażysz, czy dodajesz go po prostu do sałatki.

• Dowiesz się też, na co zwracać uwagę, gdy robisz zakupy jedzeniowe. Różnorodność występujących w sprzedaży rodzajów choćby oliwy z oliwek jest tak duża, jak w przypadku win. Warto wiedzieć, co wybierać.

Te naturalne rozwiązania przeciwko chorobom stawów są bezpieczne i skuteczne. Ale dzisiaj nikt o nich nie mówi, bo nikomu – poza pacjentami – się to nie opłaca. Lekarze zapisują za to szkodliwe i niebezpieczne środki, wciskane im usilnie przez firmy farmaceutyczne.

Chcę przełamać tę zmowę milczenia, dlatego przygotowałem zestaw e-booków Naturalne leczenie chorób stawów. Uwolnij się od bólu i odzyskaj sprawność, w których dokładnie opisuję najczęściej występujące choroby stawów, takie jak:

– zwyrodnienie stawów (artroza)
– reumatoidalne zapalenie stawów
– łuszczycowe zapalenie stawów
– dna moczanowa. a także przedstawiam dowiedzione naukowo, naturalne rozwiązania, które pomagają nie tylko zmniejszyć znacząco odczuwalny ból, ale też powstrzymać proces choroby, a nawet go cofnąć. Jeśli cierpisz z powodu sztywnych, opuchniętych i bolesnych stawów, ten program jest właśnie dla Ciebie. Pokaże Ci on jak, bez silnych leków przeciwbólowych ani operacji, możesz dzień po dniu “naprawiać” swoje stawy, zwiększając swoją mobilność i poprawiając samopoczucie.

Niezależnie od tego, czy Twoim problemem jest zwyrodnienie stawów (artroza), reumatoidalne bądź łuszczycowe zapalenie stawów, czy może dna moczanowa – w tym programie znajdziesz wszystkie dowiedzione naukowo naturalne sposoby poprawy swojego stanu zdrowia. Tak, aby przywrócić Ci możliwość swobodnego poruszania się i radość życia. A jeśli problemy ze stawami nie dotyczą jeszcze Ciebie, ale kogoś z Twoich krewnych, dowiesz się nie tylko, jak im pomóc, ale również, co powinieneś robić, żeby Ciebie nie dotknęła ta choroba. Oto 7 korzyści ze stosowania programu Naturalne leczenie chorób stawów. Uwolnij się od bólu i odzyskaj sprawność:

Korzyść 1: Zrozumiesz naturę swojej choroby i dowiesz się, z czego ona wynika – żaden lekarz na pewno dotąd nie wytłumaczył ani nie wytłumaczy Ci tego tak dokładnie, a jednocześnie zrozumiale. Ba, wielu lekarzy z pewnością wciąż wyznaje przestarzałe teorie i nie zna najnowszych wyników badań opisanych w tym programie. Od tej pory, idąc do lekarza, będzie Ci dużo łatwiej zadawać właściwe pytania i nie pozwolisz się zbyć ogólnikami.

Korzyść 2: Poznasz naturalne środki o działaniu przeciwbólowym, dzięki którym poprawisz swoje samopoczucie i odzyskasz możliwość snu, nie ryzykując bardzo niebezpiecznych leków chemicznych. Nie zapominaj, że najskuteczniejszy jak dotąd w przypadku bólu stawów przeciwbólowy lek Vioxx zabił ponad 40 000 osób, zniszczył zdrowie setek tysięcy innych i mimo tak koszmarnych skutków ubocznych został wycofany z rynku dopiero po kilku latach.

Korzyść 3: Dowiesz się, jakie naturalne środki warto przyjmować, aby odbudować zniszczoną chrzą-stkę i aby zmniejszyć stan zapalny w stawach. Pozwoli Ci to łatwiej się poruszać i dzień po dniu odzyskiwać sprawność.

Korzyść 4: Otrzymasz konkretne wskazówki dotyczące optymalnego sposobu odżywiania się w chorobach stawów, dzięki czemu w kuchni sam dobierzesz sobie te produkty, które najbardziej Ci smakują, a jednocześnie służą Twojemu zdrowiu.

Korzyść 5: Pozyskane informacje będą dla Ciebie motywacją do właściwej modyfikacji swojego stylu życia, takiej, dzięki poprawisz znacząco swoje samopoczucie. Może Cię to zdziwi, ale w przypadku chorób stawów, aby uzyskać poprawę, trzeba robić coś, co na pozór wydaje się nielogiczne. Z tego programu dowiesz się, jak należy, a jak nie powinieneś postępować.

Korzyść nr 6: Możesz bez żadnego ryzyka zarejestrować się w programie “Naturalne leczenie chorób stawów. Uwolnij się od bólu i odzyskaj sprawność”. Przez 15 dni masz pełną gwarancję satysfakcji lub zwrotu pieniędzy.

Korzyść nr 7: Specjalna oferta powitalna: Tylko teraz otrzymasz powitalny ponad 50% rabat na rejestrację w nowym programie “Naturalne leczenie chorób stawów. Uwolnij się od bólu i odzyskaj sprawność”! Otrzymasz także w prezencie unikalny raport na temat odkrycia Erika Hansena, zatytułowany Tajemnicza roślina lecząca stawy.

W ramach programu dostaniesz 6 książek w wersji elektronicznej, które opiszą Ci dokładnie przyczyny i procesy zachodzące w chorobach stawów, a przede wszystkim otrzymasz protokoły naturalnego postępowania w leczeniu tych chorób. To wskazówki, wiedza i naukowe fakty, o których nikt nigdy wcześniej Ci nie powiedział.

Ponieważ pierwszy raz udostępniamy ten program w Polsce, mam teraz naprawdę wyjątkową ofertą powitalną dla pierwszych Czytelników. Aż taka okazja już się nie powtórzy. Tylko przez ten weekend możesz otrzymać program “Naturalne leczenie chorób stawów. Uwolnij się od bólu i odzyskaj sprawność” z aż ponad 50% zniżką! Tutaj informacje i zamówienia: https://www.pocztazdrowia.pl/oferta/form/SS003JLPZT0

Poleć:

O Autorze:

Polskojęzyczna wersja francuskiego newslettera Santé Nature Innovation. Dostarcza on informacji o naturalnych metodach leczenia i zapobiegania chorobom potwierdzonych wieloma światowymi badaniami naukowymi.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.