POPIERAMY BONNIE CROMBIE!!!!

1

Dopiero co cztery lata temu pracowaliśmy nad wspieraniem kampanii i pisaliśmy artykuły o kandydującej na stanowisko burmistrz Mississaugi -następczyni legendarnej Hazel McCallion – Bonnie Crombie, a tu mija jej pierwsza kadencja u steru rządów tego ogromnego i dynamicznie rozwijającego się miasta.

O Bonnie Crombie w “Gazecie”

Bonnie Crombie w POLcast

22 października idziemy do urn aby wybrać władze lokalne. To politycy, którzy najbliżej są swoich wyborców, bo zajmują się sprawami ich codziennego życia, takimi jak komunikacja, rozwój i rozbudowa miasta, w którym mieszkamy, parkami, terenami zielonymi, kanalizacją, śmieciami itp. Od nich i ich pracy zależy w dużej mierze jak się nam żyje na co dzień.

Kiedy Hazel McCallion ogłosiła, że nie będzie ubiegała się o reelekcję cztery lata temu, poparła kandydaturę Bonnie Crombie, podkreślając przy wielu okazjach, że jest to kobieta o ogromnej energii, wiedzy i doświadczeniu, która będzie najlepiej kontynuowała jej dzieło. A dzieło to było niezwykle odważne i innowacyjne budowa super nowoczesnego, znakomicie zarządzanego (jak świetnie prowadzona firma) miasta, które jest atrakcyjne dla inwestorów, przyjazne dla mieszkańców, oferującego znakomity poziom usług, edukacji, rekreacji, miejsca pracy i wygodne warunki do mieszkania.

Bonnie Crombie, która wszędzie i zawsze podkreśla swoją polskość i związki z Polonią, okazała się znakomitym burmistrzem – wizjonerskim, odważnym w podejmowaniu strategicznych decyzji, realizującym plany rozwoju miasta z pasją i odpowiedzialnością.22 października koniecznie weźmy udział w wyborach, głosujmy na lokalnego radnego oraz, jeśli mieszkamy w Mississaudze – na Bonnie Crombie, mer Mississaugi. Ważny jest każdy głos, a grupa etniczna liczy się o tyle o ile jest aktywna i głosuje.Bonnie Crombie zainaurowała właśnie swoją kampanię wyborczą w ośrodku portugalskim w Mississaudze. Zaczął się wielki wyścig o stanowiska w Radzie Miejskiej.

This slideshow requires JavaScript.

Poprzyjmy Bonnie Crombie w jej kampanii wyborczej o reelekcję. Trudno byłoby znaleźć na to stanowisko lepszego kandydata.

Rozejrzyjmy się dookoła jak wspaniale rozbudowuje się i nowocześnieje Mississauga, jak staje się coraz piękniejsza. To w dużej mierze dzięki Bonnie Crombie Mississauga jest nowoczesną metropolią, której dalsze plany rozwoju i rozbudowy są równie ambitne.Bonnie Crombie nadal cieszy się poparciem i przyjaźnią Hazel McCallion, która mimo swoich 92 lat jest nadal aktywnie zaangażowana w działalność społeczną, sportową i edukacyjną swego ukochanego miasta i służy wsparciem i pomocą swej następczyni.

“North America’s only mayor with Polish roots” (POLcast Episode 50) – lots of great photos and our interview with Bonnie Crombie

•••

POLONIA DLA BONNIE CROMBIE

– wieczór na rzecz kampanii reelekcji Bonnie Crombie

(25 % zwrot podatkowy)

Małgorzata P. Bonikowsk

 

 

 

 

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

1 Comment

  1. Dziękuję Pani za tyle informacji. Moja rodzina cała popiera panią Bonnie i będziemy na nią głosować. Go, Madame Mayor, go!!!

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.