Lodówka wyśle sygnał, czego brakuje

0
Lodówka wysyłająca sygnał, jakiego jedzenia w niej brakuje, i ekran, na którym można wyświetlać przepisy kulinarne to atrakcje futurystycznej, skomputeryzowanej kuchni. Została ona zaprezentowana podczas Międzynarodowego Salonu Mebli w Mediolanie. Ta inteligentna kuchnia, skonstruowana przez włoską firmę, może być bezpośrednio sterowana przez komputer na odległość, na przykład z miejsca pracy, przed powrotem do domu. Wszystko to dzięki specjalnej aplikacji, umożliwiającej przy pomocy tabletu lub telefonu włączenie pieca czy nawet obserwację procesu gotowania bądź pieczenia za pośrednictwem kamery.
Łatwiejsze wydaje się także robienie zakupów, ponieważ to lodówka informuje, co się w niej skończyło. Niezwykłym sprzętem kuchennym staje się płyta do gotowania, wyposażona w ekran dotykowy, na którym można wyświetlić przepisy kulinarne. “Kuchnia-tablet” wywołała ogromne zainteresowanie na mediolańskich targach.
Poleć:

O Autorze:

PAP

PAP to największa agencja informacyjna w Polsce. Zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu 250 dziennikarzy i 40 fotoreporterów przygotowuje serwisy informacyjne, z których korzystają media, instytucje, urzędy państwowe i przedsiębiorcy.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.