Udane BBQ posłanki Dipiki Damerli

1

W sobotę 12 września w Mississaudze odbyło się czwarte doroczne Community BBQ organizowane przez posłankę ontaryjską Dipikę Damerlę (okręg Mississauga East-Cooksville), wielką przyjaciółkę Polonii -Hinduskę, z której inicjatywy uchwalono 2 kwietnia Dniem Jana Pawła II w Ontario.

Mimo niezbyt dobrej pogody przyszło prawie 2,5 tys. osób. Dla gości przygotowano bogaty program ciekawych występów, gier, konkursów, sportów i wspaniałego jedzenia.

Posłanka Damerla podziękowała całej społeczności za znakomitą współpracę i poparcie, które otrzymuje od lat. Powiedziała, że jej drzwi są zawsze otwarte dla wszystkich mieszkańców okręgu i że zawsze jest gotowa z nimi rozmawiać i zajmować się ich problemami i kłopotami.

Ponadto podziękowała ogromnej grupie wolontariuszy, którzy ciężko pracowali aby ta impreza doszła do skutku i była sukcesem.

BBQ prowadziła znana z telewizji Sarabjit Rana, a w programie artystycznym były występy grup z wielu kultur: ukraińskiej, słowackiej, chińskiej i polskiej wystąpił zespół Radość Joy. Były także występy klaunów, wielki plastikowy zamek dla dzieci, a także zajęcia plastyczne.

Rozegrano też mecz krykieta, a 5 osób wygrało atrakcyjne nagrody w losowaniu loterii, były to tablety, telefon bezprzewodowy, Bluetooth i różnego rodzaju vouchery na prezenty.

This slideshow requires JavaScript.

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

1 Comment

  1. Bardzo cenię sobie tę kobietę jako polityka. Byłam na jej BBQ – jest to dobry, ciepły człowiek. I dziękujemy za JPII Day!

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.