Pierwsze urodziny POLcastu!

3
1 maja mija rok, od kiedy istnieje nasz POLcast. 1 maja wypuściliśmy pierwsze odcinki. Uroczysta inauguracja odbyła się w czerwcu w Konsulacie RP w Toronto. Przez ten rok nasz POLcast odniósł ogromny sukces:

• przekroczyliśmy 180.000 tzw. downloads, a słuchani jesteśmy na całym świecie; • wyprodukowaliśmy 42 odcinki; • odbyliśmy rozmowy z ponad 100 osobami z kilkunastu krajów i 4 kontynentów; • przedstawiliśmy ponad 100 materiałów o historii, geografii, tradycjach, języku, kuchni Polski i ciekawych Polakach; • otrzymaliśmy dwie prestiżowe nagrody – wiedeńskie Złote Sowy (polonijny Oscar) i nagrodę Canadian National Ethnic Media Council; • POLcast prezentowała TV, radio i prasa w Polsce, Kanadzie i USA, a z Polskim Radiem podpisaliśmy umowę o współpracy.

Zapraszamy na naszą stronę www.mypolcast.com i na odcinek 42, w którym jest wiele fascynujących historii – Anglik świetnie mówiący po polsku, Niemiec o swoim kraju, Polsce i II wojnie, podróżnik odbywający podróże z dziećmi, mały fiacik dla Toma Hanksa i wiele innych ciekawostek.

This slideshow requires JavaScript.

Poleć:

O Autorze:

POLcast

POLcast is a weekly English language podcast, a colourful audio magazine delivered directly to your smartphone, computer or tablet. POLcast is created for everybody interested in Poland. If you have a Polish customer, colleague, girlfriend or grandmother - you will hear something helping you to enrich these relations. Each episode brings you interesting interviews, historical facts, trivia and more. Website:www.mypolcast.com

3 Comments

  1. Emil Kotowicz on

    Brawo, należą się Wam medale i ordery za to co robicie. Mądre, inteligentne, ciekawe i pełne ważnych informacji. Najlepsza promocja Polski jaką widziałem od lat. Wszyscy ludzie powinni promować Wasz rewelacyjny POLcast wśrod swoich znajomych i rodziny. Ja tak robię. A wsparcie z Polski? Rząd ma w nosie dobre innowacyjne inicjatywy. Trzymajcie się i dziękujemy. Gratulacje!!! Happy birthday!

  2. Gratulacje i podziękowania! Sadzać po liczbie podcastów byłam przekonana, że istniejecie już przynajmniej trzy lata. Wielka, solidna robota okupiona zapewne wieloma zarwanymi nocami. Małgosiu i Tomku, ukłony dla Was.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.