Garsonka Pierwszej Damy i suknia ślubna Ani Starmach na aukcji WOŚP

0

Fuksjowa garsonka Pierwszej Damy, suknia ślubna Ani Starmach, a może ciemne okulary Muńka Staszczyka? To wszystko możesz mieć, biorąc udział w licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

14 stycznia zaplanowany jest 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zasilić konto fundacji można już dziś, biorąc udział w internetowych licytacjach. Można zostać szczęśliwym posiadaczem przedmiotów należących do znanych osób lub wylicytować np. kolację w towarzystwie gwiazdy.

Pierwsza Dama Agata Kornhauser Duda przekazała na licytację WOŚP swój trzyczęściowy kostium wizytowy. Jest to garsonka w kolorze fuksji, zaprojektowana przez polską markę Potis i Verso. Komplet ten był przygotowany dla Pierwszej Damy na wizytę pary prezydenckiej Donalda i Melanii Trump. Wylicytowana cena wynosiła we wtorek 710 zł.

Na apel Wielkiej Orkiestry odpowiedziała również Anna Starmach, która przekazała swą suknię ślubną od Very Wang. Suknia pochodzi z limitowanej kolekcji, a zakupiona została w butiku Martine Toledano w Nicei. Suknia jest w rozmiarze 36 na wzrost 165 cm, w stanie idealnym, uszyta z jedwabiu, o klasycznym kroju z gorsetem i pięknym długim trenem. Ania tak powiedziała o swej sukni: “Na aukcję oddaję sukienkę najbliższą memu sercu, sukienkę, w której spędziłam najpiękniejszy dzień w moim życiu! Liczę, że i innych uszczęśliwi”. Jak na razie, za suknię trzeba zapłacić 405 zł.

Z modnych gadżetów na akcji WOŚP pojawiły się też okulary Muńka Staszczyka, lidera T.Love. Jego znakiem rozpoznawczym są właśnie ciemne okulary, z którymi się nie rozstaje. Artysta przekazał jedną parę ze swojej kolekcji na aukcje WOŚP. Okulary marki Dior przeżyły niejeden koncert, ale ich stan jest bardzo dobry. Do tej pory wylicytowano za nie 710 zł.

Na aukcjach WOŚP można tez wylicytować spotkanie z gwiazdami. Jest wśród ofert kolacja z jednym z najpopularniejszych polskich twórców internetowych, Łukaszem Jakóbiakiem. Spotkanie odbędzie się w warszawskiej restauracji “Akademia”. Kolacja odbędzie się we wcześniej ustalonym terminie, między lutym a marcem 2018 roku. Dziś za tę kolację trzeba zapłacić 650 zł.

Dużą popularnością wśród aukcji na rzecz WOŚP cieszy się kolacja z Natalią Siwiec. We wtorek za kolacje z modelką trzeba już zapłacić 4550 zł. To spotkanie jest również planowane w restauracji Akademia.

Kolacja z Gosią Baczyńską lub Rafałem Maserakiem, kulig w Zakopanem z ekipą Radia WAWA albo polonez z 1997 roku od Filipa Chajzera – to tylko kilka z aukcji na rzecz WOŚP, które już trwają. Z pewnością jeszcze wiele gwiazd dołączy się do tych licytacji ze swoimi propozycjami.

Poleć:

O Autorze:

PAP

PAP to największa agencja informacyjna w Polsce. Zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu 250 dziennikarzy i 40 fotoreporterów przygotowuje serwisy informacyjne, z których korzystają media, instytucje, urzędy państwowe i przedsiębiorcy.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.