KONCERT WOŚP we Fregacie i akcja (puszki i puszka wirtualna)

0

W niedzielę 14 stycznia na całym świecie, także w Kanadzie, odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po zbiórce pieniędzy do zaplombowanych puszek to czas na świętowanie i spotkanie z ludźmi, dla których ważna jest pomoc drugiemu człowiekowi.

W niedzielę 14 stycznia od godziny 14.00 spotykamy się we Fregacie w Mississaudze na koncercie, na którym wszyscy artyści wystąpią gratis. SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!!!

AKCJA Ale najpierw okażmy hojność i wrzućmy datki do puszek, do których wolontariusze (mimo mrozów!) będą zbierali pieniądze we wszystkich miejscach, które odwiedza Polonia. WOŚP: Gramy w Polsce i na całym świecie.

WOŚP: Gramy w Polsce i na całym świecie i W KANADZIE!!!

WOŚP nie dał się w Kanadzie

Website WOŚP

O WOŚP

W CZASIE KONCERTU BĘDĄ ATRAKCJE I ZABAWY DLA DZIECI – zapraszamy z maluchami!

a także AUKCJA

PRZEDMIOTY NA AUKCJĘ można zgłaszać mailem: mbonikowska@gazetagazeta.com

 

Anna Bocheńska, wieloletni organizator WOŚP Kanada:

Jak co roku zapraszam moich znajomych na całym świecie do udziału w wielkim graniu. Jeśli nie macie możliwości wrzucenia “grosika” do puszki wolontraiusza WIELKIEJ OKRIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY możecie zrobić to w cyberprzestrzeni… niech WIELKIE GRANIE BĘDZIE TEŻ WASZYM UDZIAŁEM.. posyłajcie tę puszkę w najdalsze zakątki świata gdziekolwiek biją serca Polaków:

TU INFORMACJE I MOŻLIWOŚĆ DANIA DATKU

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.