Trzy zdjęcia wystarczą aby obalić pseudofakty Macierewicza

2

Antoni Macierewicz będzie w środę opowiadał, że nastąpił tragiczny, olbrzymi wybuch, który przefragmentował cały samolot i zabił wszystkich pasażerów, natomiast na zdjęciu widać blachę, która nawet nie jest wgięta – powiedział w “Faktach po Faktach” profesor Paweł Artymowicz z Uniwersytetu w Toronto. 

Podkomisja badająca katastrofę smoleńską zaprezentuje w środę swój raport techniczny. Profesor Artymowicz powiedział, że “najważniejszą rzeczą, która zostanie w środę ogłoszona jako pseudodowód eksplozji – jak zapowiadał pan Macierewicz, będzie wybuch, który zabił wszystkie osoby na pokładzie”. – On oznajmił, że to, co się stało w skrzydle, nie mogło zabić pasażerów, ale to, co się stało pod podłogą, w centropłacie, to zabiło wszystkich pasażerów – dodał.

Więcej

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

2 Comments

 1. :):):)prof. Artymowicz w przeciwieństwie do Macierewicza i jego komisjantów ma pojecie o lataniu, a na dodatek był w Smoleńsku przy wraku nieszczęsnego samolotu.

  Ale skoro Artymowicz opowiada banialuki a Macierewicz snuje szczerą i udowodnioną prawdę, to ob. Marek Maciołowski musi szykować się do wojny. To jedyna droga w sytuacji kiedy ROSJA spreparowała ZAMACH i podłożyła trzy bomby do tego TU-154.
  Teraz NATO musi uruchomić art. 5 i …Do boju!!!!
  Na bolszewika ob. Maciołowski Marku!!!! Odważnie! Trzymamy kciuki za sukces!!!

  I jeszcze coś. Wszystkie zdjęcia które Macierewicz i spółka pokazują, zrobili członkowie polskiej komisji Millera na miejscu wypadku w tym samym dniu i polscy prokuratorzy.
  wA co jeszcze ciekawsze, to taki drobiazg, że na zdjęciach które ponoć miały świadczyć o wybuchach nie widać spalonych przewodów elektrycznych i innych osmaleń, a powinny być.

  Ale w końcu dlaczego ob. Marek Maciołowski ma wierzyć polskim fachowcom od wypadków a nie objazdowemu nawiedzonemu błaznowi.
  W końcu w Kanadzie i USA nie mało jest wyznawców różnych proroków i speców od medycyn alternatywnych.

 2. Marek Maciolowski on

  Prof Artymowicz poprostu opowiada banialuki. Na zdjeciach ze Smolenska wlasnie widac bardzo dokladnie wygiete na zewnatrz blachy poszycia samolotu .
  Prof Artymowicz jest rowniez wrozbita – zawczasu wiedzial co Minister Antoni Macierewicz powie we srode.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.