“Kler” pobił wszystkie rekordy

1

“Kler” W. Smarzowskiego w 10 dni obejrzało dwa i pół miliona widzów! Co oznacza, że to numer jeden w polskim box office w tym roku. Drugie miejsce w zestawieniu ma Patryk Vega i jego “Kobiety mafii”. Co więcej, przez cały okres wyświetlania w kinach Vega miał mniejszą widownię o pół miliona od Smarzowskiego.

“Kler” w walce o widza zdeklasował też filmy sprzed lat. Zanotował najlepszy wynik, jaki w drugi weekend od premiey wypracował jakikolwiek film kinowy w Polsce po 1989 roku. Dotychczasowy rekord (wynoszący 525 000 widzów) należał do “Planety Singli” Mitji Okorna.

Wiadomo już, że prawdo do emisji filmu sprzedano do kilku krajów Europy (Austria, Niemcy, Belgia, Holandia, Luksemburg, Dania, Irlandia, Wielka Brytania, Islandia, Norwegia, Szwecja) oraz Ameryki Północnej (Kanada i USA).

Więcej

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

1 Comment

  1. “”O Jacku Braciaku znów jest głośno. Choć ma na swoim koncie świetną rolę w “Klerze”, media od kilku dni żyją jego romansem z Agatą Buzek i zastanawiają się, jak długo przetrwa ich związek. Aktor ma łatkę kobieciarza. Jeden rozwód, wieloletni związek z Mają Hirsch oraz kilka przelotnych znajomości. ”
    – no więc jak tu nie iść na film SWOJEGO KOCHANKA ? Buzkowa poszła. No i taki wzór NIEMORALNOŚCI I NIEWIERNOŚCI jak Braciak (Romuś z Pitbulla , co to miał matkę “głupia wsiowa baba ” ) teraz odegrał siebie tylko – ubranego w sutannę i swoje aktroskie rozpasanie , niewyżycie seksualne przerzucić na środowisko księży …..
    ===Romuś seksista ===https://www.youtube.com/watch?v=DXbhO891eD0
    ===https://gwiazdy.wp.pl/bardzo-szczupla-buzek-na-premierze-kleru-6299430041966209g/3

    ===https://gwiazdy.wp.pl/kochliwy-jacek-braciak-przez-lata-malo-kto-wiedzial-o-jego-pierwszej-milosci-6304486757042305g

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.