Finał WOŚP – koncert w Mississaudze. GUEST STAR – Anna Cyzon!

4

Już za tydzień, w niedzielę 13 stycznia odbędzie się, jak rok temu, w gościnnej Restauracji Fregata, koncert kończący akcję zbierania pieniędzy na Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy czyli Wielki Finał WOŚP. Serdecznie zapraszamy wszystkich – wstęp wolny, a impreza będzie wspaniała.

Wiadomość z ostatniej chwili – w koncercie wystąpi też gwiazda polonijnej estrady:

Anna Cyzon!!!

Wystąpią:

Arthur Lewinowicz – skrzypek, kompozytor, który prowadzi szkołę muzyczną Toronto Singing Strings, znany z występów z Andrzejem Rozbickim i Celebrity Symphony Orchestra. Zagra solo, a także z Eugeniuszem Calakiem, który jest nagłośnieniowcem koncertu,

Anna Niewulis – wokalistka, członkini zespołu Studio Merlot, znana m.in. z koncertów z cyklu “Winter Wonderland”.

• Wystąpi ona z Bartoszem Hadałą, znakomitym pianistą jazzowym i kompozytorem. W roku 2010 zadebiutował autorskim albumem “The Runner Up”, w którego nagraniach wzięli udział, między innymi, legendarny trębacz Randy Brecker oraz perkusista Antonio Sanchez, znany ze współpracy z Patem Methenym,

FAZA – bardzo popularny zespół rockowy, który zagra wiele popularnych przebojów polskich,

• zespół The Ukrainian Folk-Polska – goście z Polski, którzy zachwycili publiczność zeszłorocznego Finału WOŚP we Fregacie i porwali wszystkich do tańca.

Ponadto zgodzili się wystąpić dla WOŚP kanadyjscy muzycy

Frankie Belfiglio i Alex Lazaric, którzy od czasu studiów muzycznych na York University grają razem i wielką pasją uczą muzyki.

This slideshow requires JavaScript.

Poza atrakcyjnym programem muzycznym koncertu, który rozpoczynamy o godzinie 15.00, a kończymy kiedy będziemy zmęczeni i który poprowadzę ja, będzie wiele innych atrakcji, m.in. prowadzonych przez plastyków z iCreate Art Studio. i przede wszystkim aukcja, która pozwoli, jak co roku i wszędzie na świecie, zebrać więcej pieniędzy na tegoroczną akcję WOŚP.

Zapraszamy!!!

O WOŚP w “Gazecie”

 

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

4 Comments

 1. Leach Jaworski

  Nie musi Pan lubić Jurka Owsiaka, ale na jakiej podstawie powtarza Pan nieprawdziwe informację nt. niepłacenia podatkòw? WOŚP rozlicza się ze wszystkich otrzymanych pieniędzy.
  Może chodzi o Caritas?

 2. Lech Jaworski on

  Ja osobiście nie lubię Owsiaka za złe przykłady, które daje młodzieży i za unikanie podatków, ale jeśli jego muzyka łączy Polaków to niech sobie robi co mu prawo pozwala

 3. Marzena Wiktorowicz on

  Dziekujemy, Malgosiu. Popieramy z calego serca. Przekazemy znajomym.
  – Marzena Wiktorowicz

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.