Większość Amerykanów uważa, że Trump kłamie ws.Russiagate

0

62 proc. Amerykanów uważa, że Donald Trump kłamie ws. Russiagate, a połowa respondentów przyznaje, że zwątpiło w prezydenturę Trumpa na skutek śledztwa w tej sprawie wynika z sondażu dziennika “The Wall Street Journal” i telewizji NBC. Tylko 10 proc. respondentów uważa, że po wyborach środka kadencji, w których Demokraci odzyskali większość w Izbie Reprezentantów, Trump zrozumiał, że musi zmodyfikować swoją politykę. 44 proc. ankietowanch deklaruje, że śledztwo w sprawie Russiagate nie podkopało ich zaufania do prezydenta. 46 proc. Amerykanów uznaje, że wyroki sądowe i przyznanie się do winy osób z otoczenia Trumpa daje podstawy, by sądzić, że podczas kampanii wyborczej złamał on prawo.

Poleć:

O Autorze:

PAP

PAP to największa agencja informacyjna w Polsce. Zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu 250 dziennikarzy i 40 fotoreporterów przygotowuje serwisy informacyjne, z których korzystają media, instytucje, urzędy państwowe i przedsiębiorcy.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.