Jedyny koncert Rolling Stones w Kanadzie

0

Zespół Rolling Stones zapowiedział koncert w Kanadzie w ramach swojego tournee. Odbędzie się on w długi weekend Canada Day.

Brytyjski zespół wybrał jedyną kanadyjską datę w czasie zbliżającej się trasy koncertowej w Ameryce Północnej.

Zagrają 29 czerwca na otwartym powietrzu w Burl’s Creek Event Grounds w Oro-Medonte, Ont., około 130 kilometrów na północny wschód od Toronto.

Organizator koncertu Republic Live mówi, że spodziewa się blisko 70 000 fanów na koncercie w ramach trasy “No Filter”.

Bilety będą dostępne w sprzedaży w Ticketmaster w najblizszy piątek. Najniższa cena to 119,50 dol., a pakiety VIP bedą w cenie od 329,50 dol.

Kanada była częstym przystankiem na trasach zespołu.

Stonesi ostatnio grali w Kanadzie około czterech lat temu w ramach festiwalu muzyki w Quebec City.

Rozpoczęli także swoją pierwszą dużą trasę koncertową po Ameryce Północnej w Montrealu w 1965 roku, nagrali legendarny album koncertowy w El Mocambo w Toronto w 1977 roku i byli jedną z głównych atrakcji gigantycznego festiwalu Sarsstock w 2003 roku.

Burl’s Creek gości wiele dużych koncertów, w tym festiwali country i Boots and Hearts oraz Big Sky. Przez kilka lat oragnizowano tam festiwal muzyczny Wayhome.

 

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.