Morderca prezydenta Adamowicza może ubiegać się o wysokie odszkodowanie

2
To szokujące, ale prawdziwe. Stefan W., który śmiertelnie ranił ciosami nożem prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, ma status pokrzywdzonego i może ubiegać się o wysokie zadośćuczynienie.

Jak to możliwe?

Ma taką możliwość, gdyż tuż po zdarzeniu do sieci trafiły jego zdjęcia bez czarnego paska na oczach. Dzięki temu każdy mógł w internecie zobaczyć twarz zabójcy Pawła Adamowicza.

Stefan W. będzie mógł pozwać do sądu wszystkich, którzy upublicznili jego wizerunek i zażądać zadośćuczynienia. A sądy ustalają jego wysokość od 1,5 tys. do 150 tys. zł.

źródło: NaTemat

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

2 Comments

  1. Hubert Rybicki on

    Publikowanie wizerunkow mordercow nie powinno byc karalne. Poza tym powinno sie przywrocic w Polsce kare smierci za morderstwa z premedytacja. Nie ma w Polsce kary smierci bo przedstawiciele wladzy tez sie boja o swoja skore po utracie wladzy.

    • pamietam , na kare smierci /wykonano!/ w latach 50 -tych skazano dyrektora zakladow miesnych w Krakowie za duze zlodziejstwa.Popieram wypowiedz Huberta Rybickiego!

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.