Targi Study and Go Abroad w Toronto

0

The Study and Go Abroad Fair to największe w Kanadzie międzynarodowe targi uniwersyteckie i studenckie. Tu możesz zaplanować i dowiedzieć się wszystkiego aby podjąć następny krok w swojej edukacji i pracy.

Toronto Study and Go Abroad Fair jest całkowicie BEZPŁATNE i oferuje doskonałą okazję do zdobycia wiedzy o nauce i pracyza granicą. Targi Study and Go Abroad są otwarte dla każdego, kto szuka zagranicznego programu studiów licencjackich lub podyplomowych, wolontariatu, stażu za granicą lub po prostu zainteresowany jest rokiem odskoku od zwykłej rutyny, nową przygodą lub przerwą w karierze.

Metro Convention Center, North Building w Toronto 3 marca. O godz. 12.00 odbędzie się seminarium poświęcone stypendiom. Expo będzie trwało w godz. 13.00-17.00.

Wstęp wolny!

 

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.