Ksiądz gwałcił dziewczynkę miesiącami. Nikt jej nie pomógł. Obejrzyj wywiad

4

– Katechetka w szkole, pedagog, dyrektor szkoły, pani, która dokonała u mnie tego strasznego zabiegu, była jego koleżanką. Wychowawczyni namawiała mnie, żebym odwołała zeznania. Tak wiele osób mogło mi oszczędzić tego piekła – mówi Katarzyna, ofiara księdza.

Obecnie 25-letnia kobieta, wtedy ledwie 13-latka. Ksiądz Roman B. namówił jej rodziców, by oddali Katarzynę pod jego opiekę. Duchowny gwałcił ją przez kilkanaście miesięcy. Ofiara na antenie TVN24 po raz pierwszy od traumatycznych wydarzeń publicznie zabrała głos.

WIĘCEJ

OBEJRZYJ TEN WSTRZĄSAJĄCY WYWIAD w Kropce nad “i”

Opowiada: “Nie jest możliwe, żeby wymazać taką historię ze swojego życia. To jest ze mną każdego dnia, a najgorsze są noce. Wraca w snach, w koszmarach – mówiła w “Kropce nad i” 26-letnia Katarzyna, która przed trzynastu laty padła ofiarą księdza pedofila, była wielokrotnie gwałcona i bita. Kobieta wywalczyła milion złotych odszkodowania od zakonu. – Musiałam się mierzyć na sali sądowej ze słowami mecenasów, którzy mnie obwiniali, próbowali umniejszyć moją krzywdę – opowiadała”.

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

4 Comments

  1. Religijni szamani, w tym katoliccy księża to w większości wynaturzone potwory. Ale dopóki będą istniały religie i fanatyczni wyznawcy, a ludzie będą wierzyć zamiast myśleć, dramaty wynikłe z gwałtów na nieletnich, egzorcyzmów, oszustw i wyłudzeń będą sie powtarzały.

    • Hubert Rybicki on

      Kto najbardziej rozpowszechnia, sieje nienawisc i uzywa mowy nienawisci do ateistow i wyznawcow innych religii i pogladow. To przedewszystkim przedstawiciele kosciola katolickiego wzbudzaja wrogie uczucia do innych. Glosza bzdury i za to jeszcze kaza sobie placic co trafia na podatny grunt ludzi o najnizszym poziomie intelektualnym. Czesto nie ma to nie wspolnego z wyksztalceniem, bo jesli sie ma tylko dobra pamiec to mozna ukonczyc rozne szkoly i uzyskac rozne dyplomy. Dzialalnosc kosciola katolickiego w Polsce powinna byc zdelegalizowana. (A w Polsce to nawet zyski z tych oszustw sa nieopodatkowane i niekarane). Kazdy moze sobie wierzyc w co chce, to jego calkiem prywatna sprawa, ale bez prawa upowszechniania nienaukowych bzdur i roznych ceremonii (co jest w nawet w prasie , radiu i TV) Powinno to byc zakazane. Ale czy doczekamy sie tego kiedys, bo jak to powiedzial Kirwin Mikke glupich w Polsce jest wiecej niz madrych.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.