Michalkiewicz – publicysta Radia Maryja (i “Gońca”) nie ma kasy na mieszkanie – niech dadzą czytelnicy

1
Stanisław Michalkiewicz apeluje do swoich sympatyków o wsparcie finansowe. Publicysta znany z kontrowersyjnych opinii liczy na pomoc w wykupieniu mieszkania. Przyznaje, że nie ma pieniędzy na transakcję, a wzięcie kredytu w jego wieku jest problematyczne.
 
Michalkiewicz przyznaje, że jest skrępowany prośbą, jaką kieruje do swoich sympatyków. Zamieścił ją na facebookowym profilu, na swojej stronie internetowej i kilku innych witrynach. Można ją też znaleźć na YouTube.

Publicysta zdradza, że musi wykupić lub opuścić mieszkanie, które zajmuje. “Problem polega na tym, że nie mam pieniędzy, by to mieszkanie wykupić, nawet gdybym sprzedał wszystko, co mam” – napisał. Jak podkreślił Michalkiewicz, wzięcie kredytu w jego wieku (71 lat) jest problematyczne, więc jest zmuszony prosić o pomoc.

WIĘCEJ

Stanisław Michalkiewicz obraził ofiarę księdza pedofila. Syn przeprasza za ojca

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

1 Comment

  1. alleluja i do on

    P.T.redaktor z pewnoṡcią znajdzie wsparcie ojca (dyrektora) modlitwą, może także mamoną. Redaktor może też sobie przyponieć jakieṡ molestowanie, ktόrego mόgł doṡwiadczyć, będąc pacholęciem, w pod lubelskiej parafii. Alternatywą może być zmiana miejsca zamieszkania, bo „tak krawiec kraje, jak mu materału staje”.
    Alleluja i do przodu

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.