Polska, Panie Prezesie, potrzebuje edukacji seksualnej i uznania praw LGBT

3

Prawa mniejszości seksualnych to nie żadne fanaberie czy przywileje, ale podstawowe prawo do życia – bez strachu, bez prześladowań, do równego traktowania przez instytucje państwa. To linia oddzielająca kraje cywilizowane od pozostałych.

Podobnie jak w USA w latach 60. Civic Rights Movement z Martinem Lutherem Kingiem zmienił Amerykę i doprowadził do pełnego uznania praw obywatelskich Afroamerykanów, tak w Polsce dojdzie, prędzej czy później, do pełnego równouprawnienia i uznania praw obywatelskich mniejszości seksualnych. To jest miara naszego człowieczeństwa, dopiero wtedy obywatelstwo nie będzie kategorią wykluczającą. Dopóki nie przyjmiemy pełnych praw dla homoseksualistów, dopóki traktujemy ich jako obywateli drugiej kategorii, dopóty nie możemy nazywać się pełnowartościową demokracją.

(…)

Bezprawnik.pl podaje, że podziemie aborcyjne to w Polsce ok. 80 tys. do 200 tys. nielegalnie usuniętych ciąż rocznie.

(…)

Czy tego chcecie, święte ciotki z PiS, dla naszych dzieci? Żeby monopol na rozmowę z młodzieżą o seksie w szkole miał człowiek w sutannie, który przynajmniej teoretycznie z seksem nie ma nic wspólnego, opowiadający kocopały o „strumieniu życia” i szkodliwości prezerwatyw? 

Źródło – https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

3 Comments

 1. Marek Król on

  Jak można nie miec tak logicznosci i zdrowego rozsądku co dobre i co demokratyczne nie wszystko co jest prawne jest moralne.
  Równouprawnienie wszystkich bardzo proszę ale nauka o masturbacji itp w przedszkolu to trochę przesada. Czy chcemy wychować społeczeństwo niezdole do normalnego życia emocjonalno-seksualnego?
  Chcemy być wolni to jest tylko jedna droga – “PRAWDA CIĘ WYZWOLI”
  Ludzie trochę obiektywizmu w tym co piszecie i zdrowego rozsądku bo komu jak komu ale redaktorom wszystkich ugrupowan przydał by się taki obiektywizm i mądrość. Po tym można poznać dobrego obiektywnego redaktora –
  Życzę wielu sukcesów
  Pozdrawiam
  Marek

  • Witold Kosiński on

   Przepraszam ale niech Pan przeczyta źródła, a nie słucha propagandy przeciwników politycznych. NIKT nie mówi o żadnej nauce masturbacji – to podają kłamiący na prawo i lewo przedstawiciele obecnych władz. Nie ma mowy o nauce o seksie aż do 5 klasy. To wszystko bzdury. A to, że nastolatki 12- i 13-letnie są narażone na pornografię i przemoc w sieci, do której mają łatwy dostęp, to nie martwi was? Metody uświadamiania dzieci przez podwórko to już nie te czasy. Wtedy nie było Internetu. Zresztą jak się rodzicom nie podoba to nie muszą posyłać na te lekcje dzieci bo to jest DOWOLNE, ale niech inne mają możliwość korzystania z tego, czego dom nie zapewni, bo rodzice najwczęściej nie mają wiedzy.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.