Ksiądz ostro o pedofilii: “Nadchodzi sąd nad wilkami w koloratkach” – OBEJRZYJ

1

“Tylko nie mów nikomu” to film, który wstrząsnął Polakami. Także księżmi, którzy są oburzeni tym, co zobaczyli w filmie Tomasza Sekielskiego. – Czy kościół jest owczarnią, czy miejscem dla stada wilków w koloratkach? – grzmiał podczas niedzielnej mszy świętej jeden z duchownych.

“Tylko nie mów nikomu” w sobotę pojawił się w serwisie internetowym YouTube. Obejrzało go już ok. 6 mln Polaków, w tym bardzo wielu duchodnych.

OBEJRZYJ niezwykłe kazanie wygłoszone przez ks. Jacka Prusaka w niedzielę w krakowskim Kościele św. Barbary. Po nim wierni klaskali na stojąco.

Jezuita Jacek Prusak podkreślił, że dokument Tomasza Sekielskiego musi wstrząsnąć Kościołem. 

“Czy Kościół jest owczarnią, czy miejscem dla stada wilków w koloratkach, tych, którzy są w stanie oskubać każdą, zwłaszcza najsłabszą owcę i rozdzierać jej rany sukcesywnie i systematycznie, krok po kroku? I żebyście zrozumieli, że nadchodzi sąd nad tymi wilkami w koloratkach, nadchodzi. On już jest.”
“I myślicie, że te dzieci będą tak sukcesywnie chodzić do tego Kościoła? Za 10 lat on (Kościół – red.) będzie w połowie pusty, bo my nie słyszymy tego, czego domaga się od nas papież Franciszek, że Kościół potrzebuje nawrócenia. Myśmy się tak skupili na cywilizacji śmierci i szukamy jej gdzieś tam, poza sobą, że myśmy nie zobaczyli, że ona jest bliżej nas, niż nam się wydaje. W naszych szeregach” – powiedział.
Poleć:

O Autorze:

Redakcja

1 Comment

  1. Marcin Kołodziej on

    Wspaniały ksiądz, aż przykro, że tylu księżom do niego brakują lata świetlne i multum IQ. I takich jest niestety większość. Nie wszyscy są przestępcami/pedofilami, ale wielu z nich to zarozumiali materialiści, nastawieni na zysk i władzę. Przykre.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.