TU MOŻNA OBEJRZEĆ WSTRZĄSAJĄCY FILM O PEDOFILII W KOŚCIELE

2

Już po premierze długo oczekiwanego filmu Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele polskim pt. „Tylko nie mów nikomu”. To nie film fabularny jak “Kler” – jego przerażająca moc wynika z tego, że to dokument.

Dwugodzinny film zawiera historie osób molestowanych przez osoby duchowne i pokazuje jaki wpływ te traumatyczne przeżycia miały na ich życie. W filmie padają nazwiska duchownych, którzy uchodzili za wzory, byli symbolami walki o wolność lub nadal piastują wysokie stanowiska.

This slideshow requires JavaScript.

Jak czytamy na stronie T. Sekielskiego, “Ten film został w całości sfinansowany ze zbiórki. W toku prac zgłosiło się do nas wiele ofiar, których historie nie znalazły się w tym dokumencie. Dotarły do nas nowe, szokujące dowody w tych sprawach. Dlatego zamierzamy nakręcić kontynuację i tak jak poprzednio chcemy, aby była to produkcja niezależna”.

Tu można wspomóc produkcję 2. części filmu: Kombinat Medialny Sp. z o.o. nr konta: PL 16 1950 0001 2006 0339 0016 0002 tytuł przelewu: Darowizna na film dokumentalny Kod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA Paypal: m.sekielski@gmail.com

Film Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele mocniejszy niż „Kler”

TU MOŻNA OBEJRZEĆ FILM:

https://www.youtube.com/Sekielski

 

 

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

2 Comments

  1. Marcin Kołodziej on

    Porażający film. To już ie fabuła, nie można tego tak po prostu zlekceważyć i powiedzieć, że to bajki. Nie wiem dlaczego ci ludzie nie siedzą za kratami. Brawo, bracia Sekielscy.

  2. Dale Kowidz on

    “Ze wzruszeniem i smutkiem obejrzałem dzisiaj film pana Sekielskiego, za który pragnę podziękować reżyserowi” – napisał abp Stanisław Gądecki w specjalnym oświadczeniu po publikacji filmu “Tylko nie mówi nikomu”. “W imieniu całej Konferencji Episkopatu pragnę jak najmocniej przeprosić wszystkie osoby pokrzywdzone” – napisał przewodniczący KEP.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.