Kanada po raz drugi najlepszym krajem świata

4

Kanada oficjalnie zajęła pierwsze miejsce na świecie pod względem jakości życia.

US News właśnie opublikował wyniki ankiety „Kraje z najlepszą jakością życia”, gdzie oceniano kraje pod względem bezpieczeństwa zatrudnienia, stabilności politycznej, wolności jednostki, jakości środowiska, stabilności gospodarczej, przyjazności rodzinie, równości dochodów, bezpieczeństwa, systemu edukacji publicznej i system opieki zdrowotnej.

Oto lista pierwszych 20 krajów:
1. Kanada
2. Szwecja
3. Dania
4. Norwegia
5. Szwajcaria
6. Finlandia
7. Australia
8. Holandia
9. Nowa Zelandia
10. Niemcy
11. Belgia
12. UK
13. Japonia
14. Luksemburg
15. Irlandia
16. Francja
17. USA
18. Singapur
19. Portugalia
20. Chiny

Miejsce Kanady na tej liście nie zmieniło się od 2018 roku. Tak, to nasz drugi rok z rzędu jako kraju o najlepszej jakości życia.

Jeśli chodzi o pierwsze miejsce w różnych rankingach, Kanada zdobywa często pierwsze miejsce.

Poleć:

O Autorze:

Anna Głowacka

Interesuje się polityką polską i kanadyjską. Z wyształcenia pedagog, pracuje jako pracownik socjalny.

4 Comments

  1. Jan Fanslau on

    Czlowieku , zanim tu dotarles tez napewno nie wiedziales gdzies jest Canada . A jezeli czujesz sie tutaj zagrozony jako katolik polecam latolicki raj. Tak , jest taki . Nazywa sie Polska. Ale nie jestem pewny czy wiesz gdzie to jest. Przeciez mieszkasz w Canada.

  2. Pamiętajmy, że Hitler był Człowiekiem Roku w tygodniku Time. To co piszą jest czasami mniej warte od papieru toaletowego.

  3. Nie prawda! Powiem że w Kanadzie jest coraz mniej wolności. Poprawność polityczna, gdzie białe ludzie i chrześcijanie są zagrożeni, jest bardziej teraz niebezpiecznie i więcej przestępstwa. Słaba ekonomia gdzie nie ma pracy dla ludzi. I też piszą o systemu edukacji publicznej że taka najlepsza. Powiem wam że spotkałem tutaj ludzi Kanadyjczycy i nie wiedzą gdzie jest Polska. I Kanada jest najlepszym krajem świata! Daj spokój! Tu jest potrzebny Trump albo Putin a nie Trudeau!

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.