Nowa oferta Tima Hortonsa

0

Tim Hortons wprowadził bezmięsne paszteciki do swojego menu śniadaniowego, bazując na otatnich sukcesach produktów Beyond Meat w Kanadzie.

Beyond Breakfast jest już dostępny w prawie 4000 kanadyjskich loklizacjach tej sieci. Opcja wegetariańska może być zamówiona w trzech różnych kombinacjach.

Tim Hortons nie jest pierwszą siecią fast-food oferującą produkty Beyond Meat. Firma ta produkuje produkty będące alternatywą w stosunku do produktów mięsnych. Trafiła ona na pierwsze strony gazet w ubiegłym roku po podpisaniu umowy na serwowanie  wegetariańskich hamburgerów w restauracjach sieci A&W.

Hamburgery takie są również dostępne w kanadyjskich sklepach spożywczych.

Firma z siedzibą w Kalifornii miała udany rok. Beyond Meat zadebiutował na giełdzie w maju i szybko odnotował gwałtowny wzrost cen akcji – o 160 procent. Firma podała, że ​​spodziewa się, że do końca 2019 r. jej roczne przychody osiągną poziom 210 mln USD, ponad dwukrotnie więcej niż w 2018 r.

Produkty bezmięsne są reklamowane jako zdrowa i przyjazna wobec środowiska alternatywa dla wołowiny. Z punktu widzenia zdrowia, 4-uncjowy pasztecik Beyond Meat jest podobny pod względem liczby kalorii i zawartości białka do burgera wołowego.

Poleć:

O Autorze:

Socjolog, dziennikarz-amator. Zainteresowania: muzyka, literatura, film, podróże.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.