Nowe informacje o zdrowiu Stana Borysa i koncert gwiazd dla artysty

0

77-letni Stan Borys, współzałożyciel kultowego zespołu Blackout i muzyk Bizonów, w lutym trafił do szpitala w ciężkim stanie. Artysta miał udar i był częściowo sparaliżowany. Jego stan zdrowie uległ znaczącej poprawie.

– To naprawdę przełom, bo Stan już nie potrzebuje wózka inwalidzkiego. Jest w stanie przejść bez pomocy około pięćdziesięciu metrów. Ma zaburzenia pola widzenia, musi więc bardzo uważać, żeby się nie przewrócić – powiedziała w rozmowie z “Twoim Imperium” jego partnerka i menadżerka Anna Maleady.

WIĘCEJ

O Stanie Borysie i jego problemach ze zdrowiem

17 czerwca w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego jego przyjaciele artyści organizują koncert, z którego dochód przeznaczony zostanie na rehahabilitację Stana Borysa. Wystąpią: Kayah, Skaldowie, Halina Frąckowiak, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Izabela Trojanowska, Krzysztof Cugowski, Jerzy Grunwald, Olga Bończyk i inni. Koncert poprowadzą Maria Szabłowska, Anna Popek i Paweł Sztompke.

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.