Premiera filmu Vegi “Polityka” będzie jak wybuch wulkanu

2

O wykradzionym scenariuszu, naciskach politycznych, groźbach, ucieczce z Polski oraz o tym, w jaki sposób Jarosław Kaczyński poznał treść filmu przed jego ukończeniem Fakt24 rozmawia z reżyserem filmu “Polityka” Patrykiem Vegą. – Grożono mi, przychodzili do mnie ludzie ze świata polityki i mówili, że muszę przesunąć premierę – mówi Vega w rozmowie z Fakt24. Odpowiada też na pytanie, czy polscy posłowie uprawiają gejowski seks.

Vega: Ujawnię gejowskie romanse polskich posłów

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

2 Comments

  1. Jaroslaw Zambrzycki on

    Od filmow Vegi trzymam sie z daleka: są wulgarne, agresywne, epatują widza realistycznym okrucienstwem, krwią i przemocą. Rezyser stara sie udowodnic kazdym swoim filmem, ze zycie jest obrzydliwe i nie warte przezycia.
    Wyglad Janusza Chabiora jest tak oblesny, ze powoduje u mnie odruch wymiotny. Ten aktor pasuje do krotkiej scenki np jako zrujnowany ćpun; a nie do glownej roli.
    Na pewno zwolennicy PO znajdą, watpliwą dla mnie, przyjemnosc ogladajac ten film.
    W koncu nie ma nic bardziej kojacego niz podgladanie aktywnosci homoseksualnej, zeby odreagowac obecną znacznie lepszą niz za Tuska rzeczywistosc . Jestem pewien, ze i tym razem Patryk nie zawiedzie wielbicieli swego talentu pokazujac np kawalek kupy na przescieradle, pozostalosć po orgazmie dwoch panow,

  2. To trzeba przyznać, że PiS zraził do siebie wszelkiej maści artystów, pisarzy, aktorów, dziennikarzy. Król Polski Stanisław August Poniatowski, polityczny przygłup i sługus carycy (będący na jej żołdzie) potrafił skupić wokół siebie pisarzy i artystów i urządzał im bale, dlatego do historii przeszedł jak król Stasiu, a nie dureń i zdrajca. PiS nazbierał tępaków i miernoty, posłuszne prezesowi Kaczyńskiemu i te matołki mierzą prawie całą szumowinę artystyczną. Poza tym propaganda PiS-u jest tępa, prymitywna i agresywna. Wystarczy przypomnieć, że wszystko jest “winą Tuska”. Kurski wyjątkowy mało rozgarnięty buc postawiony na stanowisku prezesa TVP1, TVP2, Info, nie ma pomysłu i nie potrafi przekonać do siebie (do PiS-u) ludzi. Nie ważne jak mocno w PiS i prezesa uderzy film to opozycja mało zyska, gdyż cała ta opozycja czyli PO, PSL, SLD i zboczki z Wiosny nie maja pomysłu i programu. Poza tym Schetyna przewodniczący PO wcale nie garnie sie do wojny z Kaczyńskim, bo…bardziej nienawidzi Tuska niż Kaczyńskiego.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.