Skandaliczna decyzja radnych. Jako pierwsi w Polsce oficjalnie “pozbyli się” flagi UE

0

Radni gminy Wola Krzysztoporska zdecydowali na ostatniej sesji, że oficjalnie pozbywają się flagi Unii Europejskiej z pomieszczenia obrad. Nie ma co się dziwić, skoro podobnie postąpiono po wyborach np. w Pałacu Prezydenckim, a politycy “dobrej zmiany” mówią otwarcie, że to “unijna szmata” – przypomina portal Piotrkowski24.pl.

– Chciałabym odnieść się szybciutko do problemu takiego, odnośnie umieszczenia flagi unijnej tutaj w naszej wysokiej izbie. Czy jest ona zasadna, czy niezasadna, czy potrzebna, czy nie? Może i jest potrzebna, ale jak już wspomniałam, jest na wejściu do budynku i uważam, że tutaj nie jest aż tak potrzebna. Nie jest kompetencją Rady Gminy, żeby tutaj tak w lewo czy w prawo, ale żeby to ładnie przeszło, bardzo proszę o takie formalne głosowanie… – powiedziała podczas ostatniej sesji Małgorzata Gniewaszewska, przewodnicząca Rady Gminy Wola Krzysztoporska.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.