Romuald Lipko walczy z nowotworem. Budka Suflera prosi o wsparcie

0

Romuald Lipko jest współzałożycielem Budki Suflera, a także autorem tekstów oraz muzyki do utworów z repertuaru Budki Suflera, oraz innych znanych wokalistów. Informację o jego chorobie i nadziei na powrót do zdrowia przekazali dziś jego przyjaciele z zespołu.

W środę 10 lipca na Facebooku Budka Suflera opublikowała post, w którym poinformowała fanów, że Romuald Lipko choruje na nowotwór. – Romek Lipko, jeden z najważniejszych twórców Polskiej muzyki rozrywkowej ostatniego półwiecza, kreator drogi muzycznej Budki Suflera, nasz przyjaciel, walczy z chorobą nowotworową.

Budka Suflera zdradziła również, że Romuald Lipko o chorobie dowiedział się kilka tygodni temu. Diagnozę postawili lekarze z warszawskiego szpitala przy Banacha. Lipko od dwóch tygodni leczy się w Magdeburgu. Jak zdradzają jego koledzy z zespołu – jest realna szansa zwycięstwa w tej jakże trudnej walce, a stan ducha naszego kolegi jest czynnikiem niezwykle ważnym.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.