Targi pracy w sektorze rekreacyjnym w Toronto i inne możliwości zatrudnienia

0

Władze miasta Toronto organizują w środę 31 lipca Targi Pracy w Rekreacji (Recreation Job Fair) w Etobicoke Civic Centre.

Oto niektóre stanowiska pracy: instruktorzy pływania, wychowawcy i opiekunowie na półkoloniach, instruktorzy tańca, liderzy programów pozalekcyjnych, opiekunowie dzieci specjalnej troski i wiele innych. Targi pracy odbędą się w godzinach od 16.30 do 19.30.

Wymagane jest, abyś przyniósł elektroniczną i drukowaną wersję swojego CV, a także dowód tożsamości.

Miejsca pracy znajdują się w całym mieście w lokalnych ośrodkach, parkach, basenach, arenach i muzeach miejskich i centrach kulturalnych.

Każdy zainteresowany ma możliwość indywidualnego spotkania z przedstawicielami programu, którzy pomogą Ci ubiegać się o pracę w niepełnym wymiarze godzin dla City of Toronto.

Rozmowy kwalifikacyjne na miejscu będą się odbywać na stanowiska w obiektach wodnych, więc jeśli jesteś zainteresowany, przynieś SIN, dokument ze zdjęciem i bankowe informacje pozwalające na depozyt bezpośredni. Musisz mieć co najmniej 16 lat.

W ramach targów odędą również krótkie prezentacje informacyjne na tematy związane z pracą w mieście. Ostatnia prezentacja odbywa się 30 minut przed końcem targów pracy.

Na początku sierpnia podobne targi odbędą się w innych dzielnicach Toronto:Online można także na bieżąco sprawdzać jakie miejsca pracy dla miasta są obecnie dostępne.

WIĘCEJ INFORMACJI

 

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.