W Polsce od dwóch i pół roku nie oddano ani kilometra nowej autostrady

0
Internauci nie dowierzają publikowanym w mediach społecznościowych statystykom, które pokazują, że od 2017 r. nie oddano do użytku w Polsce ani kilometra autostrady. Sprawdziliśmy u źródła – w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. To prawda. Organizacje przedsiębiorców ostrzegają, że Polska może stracić ponad 4 mld zł unijnego dofinansowania na budowę dróg.

“Dla PiSu nigdy to nie był priorytet. Jak rządzili przez 2 lata oddali 10 km dróg” – napisała jedna z internautek. “Rodaku, dostałeś pincet plus, cysta plus, jarkowe… to se sam wybuduj autostradę” – dodał inny użytkownik Twittera (pisownia oryginalna)

Niektórzy komentujący zarzucali Piechocińskiemu wybiórczość w przedstawianiu informacji. “A wie Pan ile się obecnie buduje/projektuje?” – napisał jeden z użytkowników Twittera. “Ale [wybudowano – red.]600 km dróg ekspresowych” – komentował inny użytkownik serwisu.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.