Obłudne westchnienie Kaczyńskiego

1

Po co szczuć wyłącznie na środowiska LGBT, skoro można przy okazji także na Unię Europejską i sądy? Jarosław Kaczyński wymyśla kolejnego wroga, a potem wskazuje go ludziom palcem i daje sygnał do ataku.

– Gdyby to ode mnie zależało, no to byłoby jasne – oświadczył prezes PiS Jarosław Kaczyński, gdy na pikniku rodzinnym w Zbuczynie któraś z uczestniczek zapytała go „co zamierza zrobić z tymi z tak zwanymi marszami równości”. – My się na to jako Polacy nie zgadzamy – ciągnęła dalej kobieta, a Kaczyński pospieszył z zapewnieniami, że gdyby tylko mógł, to by tych marszów zakazał. Tak jak to zrobił jego świętej pamięci brat Lech, kiedy był prezydentem Warszawy.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

1 Comment

  1. Wielki chrześcijanin walczący o “chrześcijańskie wartości”. Co by powiedział na to Chrystus, który kazał miłować nawet nieprzyjaciół? Facet trzeba przyznać ma łeb na karku i wie, jak przypodobać się swojemu elektoratowi, jak szerzeniem nienawiści mącić, dzielić, i zdobywać, niestety, poklask. Historia lubi się powtarzać i znowu znaleźliśmy się w okresie rodzącego się faszyzmu, kiedy to faszyści zabrali się najpierw za opozycjonistów, potem za homoseksualistów , no a potem za likwidację na szeroką skalę tych narodów, które uznały za niższe.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.