Sprawdź swoje poglądy – na kogo głosować? KONIECZNIE PRZECZYTAJ! Wybory krok po kroku

2

Nie kieruj się opiniami znajomych – sprawdź jak Twoje poglądy w kluczowych sprawach mają się do programów partii startujących w wyborach. To umożliwia serwis Latarnik Wyborczy:

sprawdź swoje poglądy

To krok pierwszy. Drugi to sprawdzenie listy kandydatów z partii, którą powienień poprzeć mając takie a nie inne poglądy. Pamiętaj, że za granicą głosujemy na jeden okręg w Warszawie. Te listy podajemy tutaj – przeczytaj i zapoznaj się z biografiami kandydatów – ich dokonaniami, aktywnością itp. SAM DECYDUJ!!!!

Tu wszystko co trzeba wiedzieć głosując za granicą.

I pamiętaj, że TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY, nie siedź w domu. Te wybory są bardzo ważne, pewnie najważniejsze od dekad.

 

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

2 Comments

  1. ZDUMIENIE
    Torontońskie tygodniki, adresujące wiadomości i komentarze do bieżących wydarzeń w kraju i za granicą, do społeczności P.P. (Prawdziwych Polakόw), zamieścił informacje o dwόch osobach stale zamieszkujących Ontario oraz o jednej z USA, ktόre to osoby znalazły się na listach wyborczych partii do sejmu i senatu RP. Kandydat do senatu RP został znaleziony przez PiS. Dwie osoby, znajdujące się na partyjnych listach kandydatόw do sejmu RP, prezentują się jako przedstawiciele polonijnej społeczności w Kanadzie.
    Czy sejm RP, obradujący zarόwno w porach nocnych, jak i w trybie nagłym, wprowadził ustawowe prawo, umożliwiające osobom zamieszkującym stale poza terenem RP, zasiadanie w ławach poselskich, otrzymywanie poselskich diet oraz podrόżowanie na koszt podatnika z miejsca zmieszkania poza krajem do Warszawy na sejmowe obrady?
    Czy ktoś może wyjaśnić tę sytuację?

  2. Dzieki za “latarnika wyborczego”. Z testu wyniknelo potwierdzenie mojego postanowienia by oddac glos na “Lewice”.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.