Już za niecały miesiąc – musical bożonarodzeniowy (za 5 dolarów!)

1

To wspaniałe miejsce i wspaniała impreza – byłam w zeszłym roku, ale wybieram się i tym razem, bo “Nativity Musical” to znakomity sposób na rozpoczęcie sezonu świątecznego.

W ogromnej sali Christian Performing Arts Centre (CPA) na Queensway w Toronto – sali ze spektakularnymi światłami i efektami wizualnymi, odczuwa się atmosferę tego pięknego widowiska z szczególny sposób. 

Od lat informujemy Państwa o pięknych dorocznych spektaklach wielkanocnych “Passion Play”, organizowanych w tej sali, która mieści się w kościele Church on the Queensway i jest z nim ściśle związana. Corocznie spektakle i wydarzenia w CPA ogląda 25.000 widzów.

This slideshow requires JavaScript.

W zeszłym roku ekipa CPA z naszym rodakiem, dyrektorem Arturem Wachnikiem na czele, stworzyla nowy show – spektakularny Nativity Musical, wielkie widowisko muzyczne o narodzeniu Chrystusa.

Fantastyczna muzyka, dużo wzruszeń, ale i humoru, znakomici wokaliści i muzycy – to niezapomniany wieczór. Tutaj mój wywiad z Arturem Wachnikiem o musicalu.

W tym roku dodano dwa przedstawienia, bo tak wielkie było zainteresowanie musicalem.

KONIECZNIE znajdźcie Państwo czas i wybierzcie się na któryś z czterech spektakli 14 lub 15 grudnia!

Więcej o musicalu: https://www.thechurch.to/christmas

Tu można kupić bilety

Foto: Gazeta

This slideshow requires JavaScript.

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

1 Comment

  1. Katarzyna Grabarczyk on

    Wspaniałe – wybeirzemy się na pewno całą rodziną. Trochę daleko, ale na pewno warto. Już się cieszymy. W zeszłym roku byi przyjaciele i bardzo im się podobało. Piękne zdjęcia!

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.