O Autorze:

Redakcja

5 Comments

 1. Zdjęcia z podobnymi widokami przypominają mi raczej kibiców po wygranym meczu… Mieszkam w Warszawie i nic podobnego nie widziałam…. Nawet jak są jakieś przeciw, to obstawione , że nic nie może się wydarzyć.. Mogę wan zaserwować par zdjęć z manifek ,,wszechpolskiej” – nic się nie działo ! – ten pokaz ma znamiona niestety prowokacji ….

 2. NIe mąćcie Polakom w głowach i nie kłamcie bo to wszystko co pokazujecie to mistyfikacja.

 3. Tak, takiej Polski chce. Nie chce Polski podleglej Niemcom, Francuzom, Zydom, Rosjanom itd. Chce Polski NIEPODLEGLEJ I WOLNEJ, szanujacej nasze tradycje chrzescijanskie. Wasza lewacka Gazeta chce innej Polski. To widac nawet w naglowkach artykolow

 4. Witam. Byłem w tym roku na marszu w Warszawie. Bardzo dużo młodzieży, całe rodziny z dziećmi. Ponad 100. 000 Polaków dumnych z Polski. A z drugiej strony…. Zanim coś napiszcie, przyjdźcie, zobaczcie. Jestem z wykształcenia też dziennikarzem i wiem jak manipuluje się obrazem.

  We Wrocławiu, a mieszkam pod Wrocławiem mieliśmy do czynienia z millicyjną (tak nie mylę się) prowokacją zaakceptowaną, albo zleconą przez MSW. W 60 s były trzy wezwania do rozejścia się i uderzyła milicja. Pobici, zlani wodą przypadkowi przechodnie, kobiety, płaczące dzieci. Bici odcięci ludzie w zamkniętych przez milicję kwartałach ulic. Leżący na torach tramwajowych nieprzytomny po postrzale ojciec kilkuletniej córeczki z którą przyszedł na marsz. Milicja nie wzywała pogotowia ratunkowego. Do obejrzenia rzetelna relacja filmowa np we wrealu24. Marsz trwał zaledwie ok. 20 min. Powodem rozwiązania były hasła?: ” raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę” i ” tu jest Polska a nie Polin” i kilka rac ( w Warszawie odpalono ich setki).

  Zapis pod tytułem, że takiej Polski nie chcemy powinien być skierowany do rządzącego układu pis-po-psl-sld
  Polska pomagdalenkowa zawróciła koło do najgorszych momentów ze stanu wojennego.

  Zdaję sobie sprawę, że Wasz portal jest mocno lewicowy, ale informujcie rzetelnie. Bo jak do tej pory Polska ma orientację chrześcijańską i prawicową.

  Pozdrawiam, Mariusz

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.