Butny Michalkiewicz nie zamierza przepraszać i płacić zadośćuczynienia ofierze księdza pedofila

2

Decyzją poznańskiego sądu Stanisław Michalkiewicz ma przeprosić Katarzynę, która jako dziecko była więziona i gwałcona przez księdza, a także zapłacić kobiecie 150 tys. zł zadośćuczynienia. Wszystko to za przyrównanie ofiary księdza pedofila do prostytutki. Michalkiewicz broni się w sieci, podkreślając, że o toczącej się przeciwko niemu sprawie nic nie wiedział. – W tej kwestii mija się z prawdą – mówi Onetowi rzeczniczka Sądu Okręgowego w Poznaniu.

Stanisław Michalkiewicz zgodnie z zaocznym wyrokiem poznańskiego sądu musi zapłacić 150 tys. zł ofierze księdza pedofila, którą obraził.

Prawicowy publicysta utrzymywał, że nie wiedział o całej sprawie do czasu, aż komornik zajął jego konto.

Z tym nie zgadza się rzeczniczka Sądu Okręgowego w Poznaniu, z którą rozmawialiśmy o tej sprawie. – Doręczenie było prawidłowe, nie było informacji, że adres jest nieprawidłowy – tłumaczy Joanna Ciesielska-Borowiec.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

2 Comments

  1. Lech Marek Jaworski on

    Polski system sądowy robi krzywdę Polakom i Polsce od 50 lat. Nasi wrogowie szli studiować prawo, aby nas krzywdzić. Stanisław Michalkiewicz nie jest doskonały, ale skarżenie się Papieżowi i czepianie pojedynczych wyrażeń są po prostu głupie. Albo jest w Polsce wolność słowa albo nie? Znam Stanisława Michalkiewicza od wielu lat i podziwiam jego inteligencję i sposób wyrażania. Nie pozwalajmy komuś w Brukseli, Berlinie albo Watykanie dyktować jak mamy ze sobą rozmawiać!

  2. Michalkiewicz. No cóż, jak się nie ma w głowie, to ma się w gębie. Nienawiść do “innych” wyssał z mlekiem jakimś tam.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.