Oto prof. Popiela, która oskarżyła marszałka Grodzkiego

1

Profesor Agnieszka Popiela z Uniwersytetu Szczecińskiego nazywana jest “szczecińską Krystyną Pawłowicz”, a w mediach społecznościowych ostro uderza w przeciwników Prawa i Sprawiedliwości. Często atakuje Donalda Tuska, oskarża Jurka Owsiaka, ale i nie podobają jej się antyrządowe protesty, które – według niej – opłacane są “z niemieckich pieniędzy”.

Od kilku dni TVP wałkuje temat majątku nowego marszałka Senatu. I sugeruje, że Tomasz Grodzki jako dyrektor jednego ze szczecińskich szpitali mógł przyjąć łapówkę.

Jako dowód w TVP pokazano facebookowy wpis profesor Agnieszki Popieli z Uniwersytetu Szczecińskiego, która twierdziła, że Grodzki przyjął od niej 500 dolarów za operację matki. I nie wystawił przy tym rachunku.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

1 Comment

  1. Co się nie robi by zniszczyć konkurencję, przecież PiS ma zasadę, by już nigdy nie powtórzyły się lata 2005-2007, kiedy urzadzano łapanki wśród wspolrzadzacych np : p. Lepper, więc” raz zdobytej władzy nie oddamy nigdy” PiS nie zarządza, PiS utrzymuje władze za rozdawnictwo.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.