Polacy przejmują Netflixa. Najlepsze polskie filmy w ofercie.

2

Netflix w ostatnim czasie naprodukował oryginalnych filmów i seriali, ale nie zapomina przy tym uzupełniać swojej bazy o “obce” tytuły. Miłym zaskoczeniem jest sukcesywne dodawanie polskich filmów. Ich obecność na tej platformie ma również dodatkową zaletę – można włączyć napisy, co przy polskim udźwiękowieniu dialogów jest remedium na ciągłą irytację.

W bazie możemy znaleźć zarówno starsze tytuły i klasyki jak m.in. “Rejs”, “Katyń”, “300 mil do nieba”, “Sponsoring”, “Plac zabaw”, a także filmy, które dopiero co zeszły z kinowych ekranów: “Kurier”, “Kamerdyner”, czy “Planeta Singli 3”. Przez kilka dni mogliśmy obejrzeć też “Zimną wojnę”, która znalazła się tam przez pomyłkę i wróci w przyszłym roku.

Tymczasem na serwery Netflixa trafiły niektóre hity od Wojtka Smarzowskiego (“Wołyń”, “Drogówka”), jak i ostatnie filmy produkcji Piotra Woźniak-Staraka (“Bogowie”, “Sztuka kochania”). Jest też mnóstwo udanych produkcji, którymi zachwycali się krytycy (“Ostatnia rodzina”, “Disco polo”, “Córki dancingu”, czy “Body/Ciało”), jak i mniej udanych produkcji (“Wyjazd integracyjny”, “AmbaSSada”, “Historia Roja”).

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

2 Comments

  1. To chyba Netflix w Europie. Sprawdzam w Netfix i jest bardzo niewiele polskich fimow.
    Prosze powierdzic czy to prwada.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.