Wojewoda Drelich ośmiesza Pomorze

1

Reprezentujący rząd PiS wojewoda Dariusz Drelich powiesił w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim tablicę upamiętniająca… wizytę Andrzeja Dudy. Tabliczka to jednak nie wszystko, na ścianie zawisł też portret prezydenta.

“Tymczasem w gabinecie wojewody pomorskiego… Najważniejsze, że i wojewoda Drelich znalazł tu swoje miejsce. Czy to w PiS jakiś [sposób – red] na przedłużenie swojej kadencji?” – napisała na Twitterze gdańska posłanka Platformy Obywatelskiej Agnieszka Pomaska. Do postu zamieszczone jest zdjęcie pokazujące… coś, co naprawdę trzeba zobaczyć na własne oczy: Na ścianie wisi portret prezydenta Andrzeja Dudy, a poniżej wisi tabliczka z informacją, że “w Pomorskim Urzędzie wojewódzkim gościł Pan Prezydent RP Andrzej Duda”. Poniżej data i podpis: Wojewoda Dariusz Drelich. Skojarzenia z trenerem Jarząbkiem stojącym przed szafą w gabinecie prezesa Ryszarda Ochódzkiego nasuwają się właściwie same.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

1 Comment

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.