Świąteczny koncert Christmas Angels

0

IdealMe Enrichment Foundation we współpracy z Dolce De Soleil Music i International Film for Peace organizuje koncert Christmas Angels w sobotę 7 grudnia w Oakville Appleby College Chapel. 

Ten koncert wspiera kampanię Salvation Army 2019 CTV Toy Mountain, której celem jest zbieranie  zabawek dla potrzebujących dzieci, organizowanym przez Dolce De Soleil Music, International Film for Peace & IdealMe Enrichment Foundation.

This slideshow requires JavaScript.

W koncercie usłyszymy i zobaczymy profesjonalnych muzyków i tancerzy ze wszystkich kultur i różnych miast. Będzie chór policyjny z regionu Halton, wokaliści, instrumentaliści, tancerze, pokazy mody młodzieży i dorosłych, poezja mówiona i ciche aukcje i wiele innych atrakcji. 

A wszystko to aby wywołać uśmiech na twarzy dziecka w Święta Bożego Narodzenia!

Koncert odbędzie się w godzinach 19:00 – 22:00 i chcielibyśmy mieć również piękne zdjęcie grupowe, abyśmy mogli udostępnić je w CTV!

Bilety można kupić za pośrednictwem Dolce De Soleil Music 647-708-3575, w wielu innych sklepach w Mississaudze wymienionych na plakacie lub w Eventbrite.

This slideshow requires JavaScript.

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.