Bombardier w Mississaudze

0

Bombardier Inc. zawarł długoterminową umowę dzierżawy z Greater Toronto Airports Authority, aby zbudować swój słynny samolot biznesowy na lotnisku Pearsona.

Bombardier to producent samolotów i pociągów. W Mississaudze trwają wstępne prace, a produkcja rozpocznie się w 2023 r.

Fabryka zaawansowanych technologii przejmie końcowy montaż globalnej linii odrzutowców biznesowych Bombardier, która jest obecnie montowana około w zakładach Downsview firmy.

Bombardier mówi, że fabryka o powierzchni miliona stóp kwadratowych pomieści tysiące pracowników, którzy wykonują wysoko wykwalifikowane zadania, takie jak mocowanie skrzydeł do kadłuba.

Model Global 7500 wraz z nowymi modelami Global 5500 i 6500 jest częściowo odpowiedzią na produkty konkurencyjnego producenta odrzutowców Gulfstream Aerospace Corp., ponieważ popyt na większe odrzutowce stale rośnie.

Bombardier nadal zwiększa produkcję modelu 7500, która planowana jest na 15-20 w tym roku, choć tylko dwa zostały dostarczone do 30 września.

 
Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.